Екі полюсті автоматты ажыратқыш AMPARO сериясы электр тіркеулерін перегрузкадан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған. 63 А номиналды тоғы және С сипаттамасы бойынша істеу өндіс және тұрмыстық желілерде универсалды қолданылуын қамтамасыз етеді. 6 кА коммутациялық қабілеттілігі қысқа тұйықталуы кезінде сенімді ажыратуды кепілдендіреді.
Техникалық сипаттамалары:
- Полюстар саны: 2 (екі полюсті орындау)
- Номиналды ток: 63 А
- Істеу сипаттамасы: C (орташа пуск токты болатын тіркеулер үшін)
- Коммутациялық қабілеттілік: 6 кА
- Түрі: AM6 (модульдік бір немесе екі фазалы)
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Жұмыс температура ауқымы: -35°C-тан +70°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 11,50 W
- Нормаларға сәйкестілігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Өндіруші: Schrack
Тиісті габаритті (86×36×77 мм) және аз салмағы (0,23 кг) құрылғыны тарату щиттерінде тиімді орналастыруға мүмкіндік береді. Модульдік орындалуы DIN-рельске стандартталған.
| EAN-коды | 9004840011555 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 11,50 W |
| Орта температурасының минимумы | -35°C |
| Орта температурасының максимумы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюстар саны | 2 |
| Номиналды ток | 63 А |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттілік | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 90 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 6кА (JPG, 1.4 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 6кА (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 6кА (JPG, 2.5 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 6кА (JPG, 1.3 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 6кА (JPG, 2.2 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 6кА (JPG, 1.3 MB)
