Номиналды тоғы 32А болатын үш полюсты автоматты ажыратқыш, коммутациялық қабілеті 6кА. Айналмалы ток желілерінде электр тізбегін перегру және қысқа тұйнау токтарынан қорғау үшін арнайтылған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 32A
- Полюстар саны: 3
- Ажырату сипаттамасы: C (жалпы өндіріс қолданылуы)
- Коммутациялық қабілеті: 6кА
- Орындалуы: AC-MCB (айналмалы ток автоматты ажыратқышы)
- Сериясы: AMPARO
- Түрі: AM6
- Өндіруші: Schrack
Техникалық сипаттамалары:
- Кернеу: AC (айналмалы ток)
- Жұмыс температурасының диапазоны: -35°C құ +70°C дейін
- Қуаттың сұрыптарлануы: 12,08W
- Өлшемдері (Ұ×Е×В): 86×54×77 мм
- Салмағы: 0,34 кг
Стандарттар: EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 сәйкес келеді
Орау: 1 дана, 4 дана, 60 дана нұсқалары бар
| EAN коды | 9004840013214 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 54,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,34 кг |
| Қуаттың сұрыптарлануы | 12,08 W |
| Минималды айналайын ортасының температурасы | -35°C |
| Максимальды айналайын ортасының температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 32 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 60 дана |
