Төрт полюсті автоматты ажыратқыш номиналды тоғы 40 А болып, сыртқы істеу сипаттамасы С және коммутациялық қабілеттігі 6 кА болғандықтан. Айнымалы ток желілерінде электрлік тізбектерді перегрузка және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 40 A
- Полюс саны: 4
- Ажырау сипаттамасы: C (тоғы 5-10 In кезінде сыртқа шығу)
- Коммутациялық қабілеттігі: 6 кА
- Орындалуының түрі: AC-MCB (айнымалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
- Сериясы: AMPARO
- Құрылғының түрі: AM6
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -35°C-тен +70°C-қа дейін
- Номиналды тоқта энергия шығыны: 23 W
Габаритлері және массасы:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 72 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Тағы ауыры: 0,41 кг
Нормативтік база:
EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 стандартттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
| EAN коды | 9004840852011 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 72,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,41 кг |
| Энергия шығыны | 23,00 W |
| Айналасындағы ортаның мин. температурасы | -35°C |
| Айналасындағы ортаның макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 40 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттігі | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 3 шт., 45 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C40А/4, 6кА (JPG, 2.3 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C40А/4, 6кА (JPG, 935 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C40А/4, 6кА (JPG, 1.1 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C40А/4, 6кА (JPG, 912 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C40А/4, 6кА (JPG, 1013 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C40А/4, 6кА (JPG, 836 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C40А/4, 6кА (JPG, 1018 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C40А/4, 6кА (JPG, 897 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C40А/4, 6кА (JPG, 1.1 MB)
