Төрт құтбылы автоматты ажыратқыш 63 А номиналды тоқпен, C сипатталуымен және 6 кА ажыратумен. Электрлік сызықтарды перегруздан және қысқа сызықтан әрі қарай қорғау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 63 A
- Құтб саны: 4
- Іске қосылу сипатталуы: C
- Ажырату қабілеті: 6 кА
- Түрі: AM6
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток)
- Қуат шығыны: 23 W
- Жұмыс температура диапазоны: -35°C-тан +70°C-ке дейін
- Өндіруші: Schrack
- Сериясы: AMPARO
- Нормалық сәйкестік: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Физикалық өлшемдері және салмағы:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 72 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Таза салмағы: 0,41 кг
- EAN коды: 9004840852035
Орау нұсқалары: 1 дн., 3 дн., 45 дн.
| EAN-коды | 9004840852035 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 72,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,41 кг |
| Қуат шығыны | 23,00 W |
| Мин. айналасындағы температура | -35°C |
| Макс. айналасындағы температура | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Құтб | 4 |
| Номиналды ток | 63 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Ажырату қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 45 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C63А/4, 6кА (JPG, 2.7 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C63А/4, 6кА (JPG, 935 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C63А/4, 6кА (JPG, 1.1 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C63А/4, 6кА (JPG, 920 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C63А/4, 6кА (JPG, 1019 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C63А/4, 6кА (JPG, 839 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C63А/4, 6кА (JPG, 1.0 MB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C63А/4, 6кА (JPG, 906 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C63А/4, 6кА (JPG, 1.1 MB)
