Schrack өндіруші AMPARO сериясының бір полюстік нейтральмен (1+N) номиналды 10 А автоматты ажыратқыш. Электр сызықтарын перегрузбелік және қысқа тұйындармен қорғау үшін арналған.
Негіздеме сипаттамалары:
- Номиналды ток: 10 А
- Іске қосу сипаттамасы: C (умеренді пуск токты сызықтар үшін)
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
- Конфигурация: 1 полюс + нейтраль (1+N)
- Түрі: AM6
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Номиналды токта қуат шығыны: 2,30 Вт
- Істі температура ауқымы: -35°C дан +70°C ге
Өлшемдер және салмақ:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 36,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Таза салмақ: 0,19 кг
Сәйкестік стандарттары:
- EN 60898-1:2019
- IEC 60898-1
Орамасы нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 90 дана
EAN-коды: 9004840011265
| EAN-коды | 9004840011265 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмақ нетто | 0,19 кг |
| Қуат шығыны | 2,30 Вт |
| Апат ортасының ең төмен температурасы | -35°C |
| Апат ортасының ең жоғары температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 1+N |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 дана, 6 дана, 90 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C10А/1+N, 6кА (JPG, 1.7 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C10А/1+N, 6кА (JPG, 1.9 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C10А/1+N, 6кА (JPG, 2.6 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C10А/1+N, 6кА (JPG, 1.2 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C10А/1+N, 6кА (JPG, 2.6 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C10А/1+N, 6кА (JPG, 1.3 MB)
