Schrack өндіруші бөлек полюсті нейтральсіз AMPARO сериясының автоматты ажыратқышы. Тұрмыстық және ағымдағы орындарда электрлі тізбектерді ауырынды және қысқа тұйындықтарынан қорғау үшін пайдаланылады.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 25A
- Конфигурация: 1 полюс + нейтраль (1+N)
- Коммутация қабілеті: 6kA
- Іске қосу сипаттамасы: C ( weightедіктің іске қосу токтары бар тізбектер үшін)
- Түрі: AM6
- Орындалуы: AC-MCB (айналмалы ток автоматты ажыратқышы)
- Норма: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Пайдалану параметрлері:
- Жұмыс температурасы: -35°C бастап +70°C дейін
- Қуат шығыны: 4,03W
- Өлшемдері (ДхШхВ): 86 × 36 × 77 мм
- Салмағы: 0,19 кг
- EAN-коды: 9004840011302
Орау: 1, 6 және 90 дана бойынша ықталым арқылы ұсынылды.
| EAN-коды | 9004840011302 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,19 кг |
| Қуат шығыны | 4,03 W |
| Іс қажетті ең төменгі температура | -35°C |
| Іс қажетті ең жоғары температура | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1+N |
| Номиналды ток | 25 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутация қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 6 дана, 90 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C25А/1+N, 6кА (JPG, 1.4 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C25А/1+N, 6кА (JPG, 1.9 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C25А/1+N, 6кА (JPG, 2.2 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C25А/1+N, 6кА (JPG, 1.3 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C25А/1+N, 6кА (JPG, 2.2 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C25А/1+N, 6кА (JPG, 1.8 MB)
