AMPARO сериялы Schrack өндіруші бір полюсты автоматты ажыратқыш электр тізбектерін перегрузкалардан және қысқа схемалардан қорғау үшін арналған. Құрылғы AM6 түріне жатады, сөндіру сипаттамасы B және номиналды ток 4A болып табылады.
Техникалық параметрлер:
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
- Номиналды ток: 4 A
- Полюс саны: 1
- Орындалу түрі: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Сөндіру сипаттамасы: B
- Қуат шығыны: 2,30 W
Пайдалану шарттары:
- Айналадағы орта температура диапазоны: -35°C ден +70°C қа дейін
- Габаритті өлшемдер (ВхШхД): 77×18×86 мм
- Массасы: 0,11 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 стандарттарына сәйкес келеді
Орау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 180 шт.
| EAN-коды | 9004840010794 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 2,30 W |
| Ең аз айналадағы ортасының температурасы | -35°C |
| Ең көп айналадағы ортасының температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 4 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 6кА (JPG, 869 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 6кА (JPG, 771 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 6кА (JPG, 2.6 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 6кА (JPG, 790 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 6кА (JPG, 2.1 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 6кА (JPG, 739 KB)
