Номиналды тоқы 20 А болатын бір полюсті автоматты ажырлағыш, коммутациялық қабілеті 6 кА. Schrack өндірушісінің AMPARO сериясына жатады.
Негізгі техникалық параметрлері:
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналдың 3–5 есесінен көп тоқта іске қосылады)
- Номиналды ток: 20 A
- Коммутациялық қабілеті: 6 kA
- Орындалуы: AC-MCB (бір полюсті модульді айнымалы ток ажырлағышы)
- Аппараттың түрі: AM6
- Полюстер саны: 1
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы орта температурасының диапазоны: −35 °C бастап +70 °C дейін
- Қуат шығыны: 4,03 W
Өлшемдері және массасы:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 18 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Таза массасы: 0,11 кг
Нормативтік-техникалық қамтамасыз ету:
Аппарат EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 талаптарына сәйкес жасалған, бұл модульді автоматты ажырлағыштарының еуропалық стандарттарымен сәйкестігін қамтамасыз етеді.
Орындастыру нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 180 дана
EAN коды: 9004840010862
| EAN коды | 9004840010862 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 86,00 мм |
| Таза ені | 18,00 мм |
| Таза биіктігі | 77,00 мм |
| Таза массасы | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 4,03 W |
| Айналасындағы орта температурасының минимумы | −35 °C |
| Айналасындағы орта температурасының максимумы | 70 °C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 20 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндірушісі | Schrack |
| Орындастыру | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажырлағыш B20А/1, 6кА (JPG, 921 KB)
- Фото 2: Автоматты ажырлағыш B20А/1, 6кА (JPG, 782 KB)
- Фото 3: Автоматты ажырлағыш B20А/1, 6кА (JPG, 2.5 MB)
- Фото 4: Автоматты ажырлағыш B20А/1, 6кА (JPG, 1.2 MB)
- Фото 5: Автоматты ажырлағыш B20А/1, 6кА (JPG, 2.5 MB)
- Фото 6: Автоматты ажырлағыш B20А/1, 6кА (JPG, 1.2 MB)
