Бір полюсты автоматты ажыратқыш номиналды ток 25А және коммутациялық қабілеті 6кА болатын. Ауыспалы ток электр схемаларын перегрузка және қысқа тұйықтау токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Іске қосу сипаттамасы: B (кабельдік сызықтар және тарату желілерін қорғау үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток желісінің модульды автоматты ажыратқышы)
- Түрі: AM6 (AMPARO сериясы)
- Номиналды түртеу: 230/400В AC
- Қуат шығыны: 4,03W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -35°C бөлінген +70°C дейін
- Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Физикалық өлшемдері:
- Ұзындығы: 86мм
- Ені: 18мм
- Биіктігі: 77мм
- Массасы: 0,11кг
Ондай: Schrack. Орамасында қол жетімді: 1 дана, 12 дана, 180 дана.
| EAN-коды | 9004840010879 |
|---|---|
| Сіңісінің ұзындығы | 86,00мм |
| Сіңісінің ені | 18,00мм |
| Сіңісінің биіктігі | 77,00мм |
| Сіңісінің салмағы | 0,11кг |
| Қуат шығыны | 4,03W |
| Айналасындағы ортаның мін. температурасы | -35°C |
| Айналасындағы ортаның макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсы | 1 |
| Номиналды ток | 25A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B25А/1, 6кА (JPG, 899 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B25А/1, 6кА (JPG, 1.3 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B25А/1, 6кА (JPG, 2.6 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B25А/1, 6кА (JPG, 1.2 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B25А/1, 6кА (JPG, 2.5 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B25А/1, 6кА (JPG, 1.2 MB)
