Schrack өндіршісінен AMPARO серисының екі полюстік автоматты ажыратқышы 10 А номиналы. Ауысым тоғының электрлік тізбектерін перегрузкалар мен қысқа замыкание ағымдарынан қорғау үшін арналған.
Негіздік параметрлер:
- Номиналды ток: 10 A
- Полюс саны: 2
- Коммутациялық қабілеті: 6 kA
- Іске қосу сипаттамасы: B (токты 3-5 In кезінде іске қосылады)
- Түрі: AM6
- Орындалуы: AC-MCB (ауысым тоғы үшін автоматты ажыратқыш)
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 4,60 W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -35°C дан +70°C ге дейін
- Габаритты өлшемдері (нетто): 86 × 36 × 77 мм
- Нетто салмағы: 0,23 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 талаптарына сәйкес әзірленіп және сынақтан өткізілген, бұл электрлік тізбектердің сенімді қорғалануын және жұмыс істеудің қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
Жеткізу нұсқалары: 1, 6 немесе 90 дана.
| EAN-коды | 9004840011364 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Енінің (нетто) | 36,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Нетто салмағы | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 4,60 W |
| Ортаның минимум температурасы | -35°C |
| Ортаның максимум температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 2 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | AM6 |
| Серисі | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіршісі | Schrack |
| Орау | 1 дана, 6 дана, 90 дана |
