AMPARO серисінің B20А/2, 6кА автоматты ажыратқышы электрлік тізбектерді перегрузка және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін арналған. Екі полюсты аппарат 20 А номиналды тогы және 6 кА коммутациялық қабілетін қамтамасыз етеді, B түрінің ажыратылу қисығымен сипатталады, бұл оны айналмалы ток ұстқашы сондай-ақ коммерциялық желілерде пайдалануға мүмкіндік береді.
Негіздеме параметрлері:
- Номиналды ток: 20 A
- Полюстар саны: 2
- Коммутациялық қабілет: 6 кА
- Сипатталауы: B (номиналды тоқтың 3–5× кезінде ажыратылуы)
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток модульді ажыратқышы)
- Түрі: AM6
- Сериясы: AMPARO
- Норма: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Өндіруші: Schrack
Өлшемдер және салмағы:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 36 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Таза салмағы: 0,23 кг
Электрлік және жылулық сипаттамалары:
- Қуат шығыны: 8,05 W
- Айналасының ортасының жұмыс температурасы: −35°C бастап 70°C дейін
- EAN коды: 9004840011395
Комплектация және орау:
Орау бойынша 1 дана, 6 дана немесе 90 дана комплектациясы қол жетімді.
| EAN коды | 9004840011395 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 86,00 мм |
| Ені (таза) | 36,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 8,05 W |
| Айналасының минималды температурасы | -35°C |
| Айналасының максималды температурасы | 70°C |
| Сипатталауы | B |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 20 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілет | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 90 шт. |
