Үш полюсты номиналды ток 10 А және коммутация қабілеті 6 кА болатын автоматты ажыратқыш. Айнымалы ток электр сызықтарын перегрузбалықтан және қысқа тұйындау токтарынан қорғау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 10 A
- Полюстар саны: 3
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды токтың 3–5 есесінде іске қосылу)
- Коммутация қабілеті: 6 kA
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток модульдік автоматты ажыратқышы)
- Сериясы: AMPARO
- Түрі: AM6
- Стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Өндіруші: Schrack
Режимдік ынамдар:
- Пайдалану температуралары диапазоны: –35°C құрамынан +70°C дейін
- Қуат шығыны: 6,90 W
Габаритті өлшемдер (таза):
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 54 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Салмағы: 0,34 кг
Орау: 1, 4 немесе 60 дана нұсқасында қол жетімді
Сәйкестендіру: EAN 9004840011579
| EAN-код | 9004840011579 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 86,00 мм |
| Ені (таза) | 54,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 77,00 мм |
| Салмағы (таза) | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 6,90 W |
| Ең төмен ортасының температурасы | –35°C |
| Ең жоғары ортасының температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутация қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 60 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B10А/3, 6кА (JPG, 2.1 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B10А/3, 6кА (JPG, 2.4 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B10А/3, 6кА (JPG, 2.7 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B10А/3, 6кА (JPG, 2.2 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B10А/3, 6кА (JPG, 2.7 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B10А/3, 6кА (JPG, 2.3 MB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B10А/3, 6кА (JPG, 2.6 MB)
