Автоматты ажыратқыш B13А/3, 6кА — ауыспалы ток үшін үш полюсті модульді қорғау аппараты. Электр тізбектерін перегрузка ағымдарынан және қысқа тұйықталу ағымдарынан қорғауға арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 13 A
- Полюс саны: 3
- Іске қосу сипаттамасы: B (іске қосу еселігі 3-5 In)
- Коммутациялық сыйымдылығы: 6 кА
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток автоматты ажыратқышы)
- Сериясы: AMPARO
- Түрі: AM6
- Өндіруші: Schrack
- Стандарт: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Пайдалану ынамдарының шарттары:
- Температура диапазоны: -35°C дан +70°C дейін
- Қуат шығыны: 12,08 W
Өлшемдер және масса:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 54,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Таза салмағы: 0,34 кг
Орау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 60 шт.
EAN коды: 9004840011586
Ажыратқыш Еуропалық стандарттарына сай келеді және таралту щиттеріндегі DIN-рельске орнатуға арналған.
| EAN коды | 9004840011586 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 86,00 мм |
| Таза ені | 54,00 мм |
| Таза биіктігі | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 12,08 W |
| Ішінгі ортасының минимум температурасы | -35°C |
| Ішінгі ортасының максимум температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды тогы | 13 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық сыйымдылығы | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B13А/3, 6кА (JPG, 2.1 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B13А/3, 6кА (JPG, 2.3 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B13А/3, 6кА (JPG, 2.7 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B13А/3, 6кА (JPG, 2.2 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B13А/3, 6кА (JPG, 2.7 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B13А/3, 6кА (JPG, 2.3 MB)
