Үш полюсты автоматты ажыратқыш номиналды ток 32 А және коммутациялық қабілеті 6 кА болып, ауыспалы ток электр сызықтарын перегрузка және қысқа тұйықтау токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 32 A
- Полюс саны: 3
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды токтың 3-5× кезінде іске қосылу)
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток автоматты ажыратқышы)
- Сериясы: AMPARO
- Түрі: AM6
- Өндіруші: Schrack
Техникалық параметрлері:
- Қуат шығыны: 12,08 W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -35°C құрап +70°C-дей
- Габаритті өлшемдері (тозақ): 86×54×77 мм
- Салмағы (тозақ): 0,34 кг
- EAN-коды: 9004840012057
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Орау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840012057 |
|---|---|
| Ұзындығы (тозақ) | 86,00 мм |
| Ені (тозақ) | 54,00 мм |
| Биіктігі (тозақ) | 77,00 мм |
| Салмағы (тозақ) | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 12,08 W |
| Мин. айналасындағы температура | -35°C |
| Макс. айналасындағы температура | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 32 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B32A/3, 6кА (JPG, 2.1 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B32A/3, 6кА (JPG, 2.4 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B32A/3, 6кА (JPG, 2.8 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B32A/3, 6кА (JPG, 1.8 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B32A/3, 6кА (JPG, 2.2 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B32A/3, 6кА (JPG, 1.8 MB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B32A/3, 6кА (JPG, 2.1 MB)
