Электр тізбегінің перегрузкасы мен қысқа замыланудан қорғау үшін құрастырылған 40 А номиналды және 6 кА коммутациялық қабілетіге ие үш полюсты автоматты ажыратқыш.
Негіздіәмс параметрлері:
- Номиналды ток: 40 A
- Полюс саны: 3
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды токтың 3-5 есесінде іске қосылады)
- Жұмыс кернеуі: AC (айнымалы ток)
- Сыныпы: AM6
- Сериясы: AMPARO
- Өндіруші: Schrack
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды токта қуат шығыны: 17,25 W
- Жұмыс температура диапазоны: -35°C ден +70°C дейін
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Өлшемдері және салмағы:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 54,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Салмағы: 0,34 кг
- EAN-коды: 9004840013146
Орау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 60 дана
| EAN-коды | 9004840013146 |
|---|---|
| Ұзындық (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 54,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 17,25 W |
| Мин. айналасындағы температура | -35°C |
| Макс. айналасындағы температура | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 40 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 60 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B40А/3, 6кА (JPG, 1.8 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B40А/3, 6кА (JPG, 1.8 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B40А/3, 6кА (JPG, 2.3 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B40А/3, 6кА (JPG, 2.2 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B40А/3, 6кА (JPG, 2.7 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B40А/3, 6кА (JPG, 2.2 MB)
