
1 / 9
1 / 9
Төрт полюсті автоматты ажыратқыш номиналды ток 20А және сөндіру сипаттамасы B болып табылады, ауыстыру қабілеті 6кА болып табылады. Айнымалы ток желілеріндегі электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 20А
- Полюс саны: 4
- Ауыстыру қабілеті: 6кА
- Ұйысу сипаттамасы: B (төмен пуск токтарымен схемаларды қорғау үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток модульды ажыратқышы)
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 16,10W
- Істі температура ауқымы: -35°C -ден +70°C дейін
- Габариттік өлшемдер (УхШхБ): 86×72×77 мм
- Массасы: 0,41 кг
Стандарттарға сәйкестігі: Ажыратқыш EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 стандарттарына сәйкес әзірленген және сынақтан өткізілген, бұл қызмет етудің сенімділігі және қауіпсіздігін кепілдейді.
Өндіруші: Schrack (AMPARO сериясы)
Қол жетімді орау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 45 шт.
| EAN-коды | 9004840852066 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 72,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,41 кг |
| Қуат шығыны | 16,10 W |
| Ең төмен аймақ температурасы | -35°C |
| Ең жоғары аймақ температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 20 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Ауыстыру қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 45 шт. |
- Фото 1: Төрт полюсті автоматты ажыратқыш B20А/4, 6кА (JPG, 2.3 MB)
- Фото 2: Төрт полюсті автоматты ажыратқыш B20А/4, 6кА (JPG, 942 KB)
- Фото 3: Төрт полюсті автоматты ажыратқыш B20А/4, 6кА (JPG, 1.1 MB)
- Фото 4: Төрт полюсті автоматты ажыратқыш B20А/4, 6кА (JPG, 924 KB)
- Фото 5: Төрт полюсті автоматты ажыратқыш B20А/4, 6кА (JPG, 1.0 MB)
- Фото 6: Төрт полюсті автоматты ажыратқыш B20А/4, 6кА (JPG, 836 KB)
- Фото 7: Төрт полюсті автоматты ажыратқыш B20А/4, 6кА (JPG, 1.1 MB)
- Фото 8: Төрт полюсті автоматты ажыратқыш B20А/4, 6кА (JPG, 901 KB)
- Фото 9: Төрт полюсті автоматты ажыратқыш B20А/4, 6кА (JPG, 1.1 MB)