AMPARO сериясының Schrack өндіргіші келтіретін бір полюсті нейтральдь ажыратқыш (1+N). Таратушы құрылғылар мен қосалқы құрылғыларда электр тізбектерін перегрузкалардан және қысқа тұйықтау ток ағындарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 6 A
- Полюстер саны: 1+N (бір полюсті нейтральдь ажыратқышы)
- Коммутациялық қабілеті: 6 kA
- Сраба ту сипаттамасы: B (магниттік ажыратқыш номиналды токтың 3-5 еселігінде сраба табады)
- Орындалуы: MCB 1+N бір модульдік ұяшықта (1TE/1MW)
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 4,00 W
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: -25°C бастап +70°C дейін
- Өлшемдері (Б×Е×Т): 77,00 × 18,00 × 86,00 мм
- Таза салмағы: 0,11 кг
- EAN-коды: 9004840013788
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 стандарттарына сәйкес келеді.
Орамдау: 1, 12 және 144 бөлік пакеттерінде қол жетімді.
| EAN-коды | 9004840013788 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 4,00 W |
| Айналасының минималды температурасы | -25°C |
| Айналасының максималды температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 1+N |
| Номиналды ток | 6 A |
| Түрі | 1+N 1TE-де |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | MCB 1+N 1MW-та |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орамдау | 1 шт., 12 шт., 144 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B6А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 1.0 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B6А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 1.9 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B6А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 3.1 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B6А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 4.3 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B6А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 3.3 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B6А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 3.4 MB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B6А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 4.5 MB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B6А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 2.9 MB)
