Schrack өндіруші ынамдылығының AMPARO сериясының бір полюсты автоматты ажыратқышы нейтральмен (1+N) номиналды тоғы 16А. Құрылғы айналмалы ток желілерінде электрлік тізбектерді перегрузка және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 16A
- Коммутациялық қабілеттілік: 6кА
- Ажыраудың сипаттамасы: B (тоғы 3-5In болғанда іске қосылу)
- Конфигурация: 1 полюс + нейтраль
- Орындалуы: AC-MCB (айналмалы ток автоматты ажыратқышы)
- Сериясы: AMPARO
- Класы: AM6
- Күш шығыны: 4,03W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: -35°C өтіп +70°C-ге дейін
- Стандарттарға сәйкестік: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Габарит өлшемдері:
- Ұзындығы: 86,00мм
- Ені: 36,00мм
- Биіктігі: 77,00мм
- Таза салмағы: 0,19кг
Комплектея: 1, 6 немесе 90 бөлік бойынша қораптау нұсқалары бар.
| EAN-коды | 9004840011203 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 36,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Салмақ нетто | 0,19кг |
| Күш шығыны | 4,03W |
| Айналасындағы ортаның мин. температурасы | -35°C |
| Айналасындағы ортаның макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсы | 1+N |
| Номиналды ток | 16A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттілік | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қораптау | 1 шт., 6 шт., 90 шт. |
