
ӘДҚ (ВДТ) 4-полюстік, 80А/100мА, АС түрі ауыспалы ток электр желілеріндегі ағын ағын ағындарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы 100 мА дифференциалды ток кезінде жұмыс істейді және 10 кА коммутациялық қабілетін қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 80 А
- Жұмыс ағыны (IΔn): 100 мА
- Полюстердің саны: 4
- Сезімталдық түрі: АС (ауыспалы ток)
- Жұмыс істеу сипаты: кешіктемесіз
- Коммутациялық қабілет: 10 кА
- Өндіктің шығыны: 11,40 Вт
Пайдалану шарттары:
- Температура диапазоны: -25°C құрамынан +60°C дейін
- Габаритті өлшемдер (ШхВхТ): 70 × 80 × 71 мм
- Салмағы: 0,34 кг
Стандарттарға сәйкестігі: Құрылғы халықаралық стандарттарына сәйкес әзірленген EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 түзетулерімен, EN 61008-2-1:1994 түзетулерімен.
Өндіруші: Schrack (BC серия)
EAN-коды: 9004840422863
| EAN-коды | 9004840422863 |
|---|---|
| Ені нетто | 70,00 мм |
| Биіктігі нетто | 80,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 71,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,34 кг |
| Өндік шығыны | 11,40 Вт |
| Ең төмен айналасындағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 60°C |
| Түрі | AC (ауыспалы ток сезімтал) |
| Түрі | Кешіктемесіз |
| Номиналды ток | 80A |
| Ағынның күші | 80A |
| Жұмыс ағыны | 100 мА |
| Номиналды сезімталдық IΔn | 100 мА |
| Полюс | 4 |
| Коммутациялық қабілет | 10 кА |
| Норма | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Серия | BC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 30 дана |