
1 / 9
1 / 9
Төрт өлшемді ағын ағысынан қорғау құрылғысы (ӘЗҚ) 80А номиналды тоғы және 300мА ағыты анықтау тоғы бар, коммутациялық қабілеті 10кА болғанының. А түрінің құрылғысы — пульсирлеген синусоидалық және дифференциялды токтың тұрақты құрамдарына сезімтал, қазіргі электр желілерінде электрондық құрылғылары бар ауырын байланысынан және ағын ағысынан іс жүргей құқығын қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 80А
- Дифференциялды ағыты анықтау тоғы (IΔn): 300мА
- Номиналды кернеу: 230/400В
- Дифференциялды токында коммутациялық қабілеті: 10кА
- Өлшем саны: 4
- Топология: A, U (орнықты түрлендіру)
- Өндіктен беретін қуаты: 11,40W
- Істеу температурасының диапазоны: -25°C-тан +60°C-ға дейін
Өлшемдері және массасы:
- Ені: 70мм
- Биіктігі: 80мм
- Тереңдігі: 71мм
- Массасы: 0,32кг
Стандарттарға сәйкестік:
Кұрылғы EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 A1:2014, A2:2014, A11:2015, A12:2017 түзетілімдері және EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 сәйкес әзірленді.
Өндіруші: Schrack (BC сериясы)
Комплектация: 1 немесе 30 дана пакетінде жеткізіледі.
| EAN коды | 9004840422474 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 70,00мм |
| Биіктігі (нетто) | 80,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 71,00мм |
| Салмағы (нетто) | 0,32кг |
| Қуат шығыны | 11,40W |
| Мин. сыртқы ортаның температурасы | -25°C |
| Макс. сыртқы ортаның температурасы | 60°C |
| Түрі | A (импульстық токқа сезімтал) |
| Түрі | U (өтемін өңдеуге төзімді) |
| Номиналды ток | 80A |
| Ток күші | 80A |
| Ағыты анықтау тоғы | 300mA |
| Номиналды сезімталығы IΔn | 300mA |
| Өлшем | 4 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Норма | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Сериясы | BC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 30 дана |
- Фото 1: ӘЗҚ (ВДТ) 80А/4, 10кА, 300мА, А түрі, S, FU, BC сериясы (JPG, 3.9 MB)
- Фото 2: ӘЗҚ (ВДТ) 80А/4, 10кА, 300мА, А түрі, S, FU, BC сериясы (JPG, 2.6 MB)
- Фото 3: ӘЗҚ (ВДТ) 80А/4, 10кА, 300мА, А түрі, S, FU, BC сериясы (JPG, 3.2 MB)
- Фото 4: ӘЗҚ (ВДТ) 80А/4, 10кА, 300мА, А түрі, S, FU, BC сериясы (JPG, 2.8 MB)
- Фото 5: ӘЗҚ (ВДТ) 80А/4, 10кА, 300мА, А түрі, S, FU, BC сериясы (JPG, 3.1 MB)
- Фото 6: ӘЗҚ (ВДТ) 80А/4, 10кА, 300мА, А түрі, S, FU, BC сериясы (JPG, 2.5 MB)
- Фото 7: ӘЗҚ (ВДТ) 80А/4, 10кА, 300мА, А түрі, S, FU, BC сериясы (JPG, 3.2 MB)
- Фото 8: ӘЗҚ (ВДТ) 80А/4, 10кА, 300мА, А түрі, S, FU, BC сериясы (JPG, 2.8 MB)
- Фото 9: ӘЗҚ (ВДТ) 80А/4, 10кА, 300мА, А түрі, S, FU, BC сериясы (JPG, 3.3 MB)