
Қорғау ағындап салуы (АУ) 40А/2 электрлік ағындың ағын болғанда электрондық соққысынан қорғау үшін арналған. BC сериясына жатады және Schrack өндіруші ширек ұйымы арқылы шығарылады.
Негізгі техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 40 А
- Әрекет ету ағыны: 100 мА
- Номиналды сезімталдығы IΔn: 100 мА
- Әрекет түрі: AC (айналмалы ағынға сезімтал)
- Әрекет ету сипаты: елеусіз (лезде)
- Полюстер саны: 2
- Ауыстыру қабілеті: 6 кА
Өлшемдері және массасы:
- Ені: 35 мм
- Биіктігі: 80 мм
- Тереңдігі: 71 мм
- Таза масса: 0,22 кг
Электрлік параметрлері:
- Қуат шығыны: 5,40 Вт
- Істеу температурасының диапазоны: −25°C-тан +60°C-ге дейін
Сәйкестік стандарттары:
Препарат EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 стандарттарына сәйкес жасалған.
Орау: 1 дана және 60 данасы бөліп орауда іске асырылады.
| EAN коды | 9004840451474 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,00 мм |
| Биіктігі нетто | 80,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 71,00 мм |
| Таза масса | 0,22 кг |
| Қуат шығыны | 5,40 Вт |
| Ең төмен айналалық температурасы | −25°C |
| Ең жоғары айналалық температурасы | 60°C |
| Түрі | AC (айналмалы ағынға сезімтал) |
| Түрі | лезде |
| Номиналды ток | 40 А |
| Ток күші | 40 А |
| Ағындау агыны | 100 мА |
| Номиналды сезімталдығы IΔn | 100 мА |
| Полюс | 2 |
| Ауыстыру қабілеті | 6 кА |
| Норма | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Сериясы | BC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 60 дана |