
1 / 9
1 / 9
Қорғау құрылғысы (ҚҚҚ) номиналды ток 25A және сезімталығы 30mA болатындығы электр тізбектерін ағым ағымынан қорғау үшін ұйымдастырылды. Төртполюсті орындалуы барлық фазалар мен нейтральдің бір уақытта ажыратылуын қамтамасыз етеді.
Негіздеген сипаттамалары:
- Номиналды ток: 25A
- Құралмалану тогы (IΔn): 30mA
- Түрі: A (импульстік тұрақты ток және айнымалы синусоидалық ток-қа сезімтал)
- Полюстер саны: 4
- Коммутациялық қабілет: 6kA
- Ажыратылу уақыты: уақытсыз
- Қуат шығыны: 3,10W
Жұмыс шарттары:
- Температура диапазоны: -25°C-тен +55°C-қа дейін
- EAN-коды: 9004840394122
Габаритті өлшемдері:
- Ені: 70мм
- Биіктігі: 80мм
- Тереңдігі: 71мм
- Салмағы: 0,32кг
Нормативтік сәйкестігі:
ҚҚҚ халықаралық стандарттарына сәйкес жасалған EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998.
Өндіруші: Schrack, BC сериясы.
| EAN-коды | 9004840394122 |
|---|---|
| Ені нетто | 70,00мм |
| Биіктігі нетто | 80,00мм |
| Тереңдігі нетто | 71,00мм |
| Салмағы нетто | 0,32кг |
| Қуат шығыны | 3,10W |
| Апат айналасының минималды температурасы | -25°C |
| Апат айналасының максималды температурасы | 55°C |
| Түрі | A (импульстік тогына сезімтал) |
| Түрі | уақытсыз |
| Номиналды ток | 25A |
| Ток күші | 25A |
| Құралмалану тогы | 30mA |
| Номиналды сезімталық IΔn | 30mA |
| Полюс | 4 |
| Коммутациялық қабілет | 6kA |
| Норма | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Сериясы | BC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындалмасы | 1 шт., 30 шт. |
- Фото 1: ҚҚҚ (БҚҚ) 25A/4, 6кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 3.9 MB)
- Фото 2: ҚҚҚ (БҚҚ) 25A/4, 6кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 2.6 MB)
- Фото 3: ҚҚҚ (БҚҚ) 25A/4, 6кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 3.4 MB)
- Фото 4: ҚҚҚ (БҚҚ) 25A/4, 6кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 2.8 MB)
- Фото 5: ҚҚҚ (БҚҚ) 25A/4, 6кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 3.0 MB)
- Фото 6: ҚҚҚ (БҚҚ) 25A/4, 6кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 2.4 MB)
- Фото 7: ҚҚҚ (БҚҚ) 25A/4, 6кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 3.2 MB)
- Фото 8: ҚҚҚ (БҚҚ) 25A/4, 6кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 2.9 MB)
- Фото 9: ҚҚҚ (БҚҚ) 25A/4, 6кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 3.2 MB)