
1 / 9
1 / 9
Қозғалтқыш қорғау автоматы 0.43-1А/3 BE2
Артикул: BE200100--
15 430 ₸
Қоймада бар
Қозғалтқыш қорғау автоматы 0.43-1А/3 BE2 — Schrack компаниясының өндіктеген үш полюсті выключатель, асинхронды қозғалтқыштарды перегрузка және қысқа тұйықтау сынамасынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Реттелетін ток ауқымы: 0,63–1,0 А
- Номиналды жұмыс кернеуі: 230/240 В, 400/415 В, 440 В, 500 В, 690 В
- Номиналды жиілігі: 50/60 Гц
- Номиналды оқшау кернеуі [Ui]: 690 В
- Номиналды импульстік төлеген кернеу [Uimp]: 8000 В
- Қысқа тұйықтау расцепителінің орнатылған мәні: 13 А
- Шығаруын класы: Class 10A
- Стандарттар: IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1
Конструктивтік ерекшеліктері:
- Перегрузка расцепителінің түрі: Жылулық
- Негізгі контактілар: 3 есіктілік контакт
- Құрамдық контактілар: 1 есіктілік + 1 ашықтатын
- Қосу түрі: Тағдырлау клеммасы
- Өткізгіш сечениясы негізгі контактілер үшін: 8,8 мм²
- Негізгі контактілердің механикалық төлеген қабілеті: 100 000 циклі
- Құрамдық контактілердің механикалық төлеген қабілеті: 100 000 циклі
- AC-3 кезінде ауыстырудың максимальды жиілігі: сағатына 30 операция
- Монтаждау: U-түріндегі шина
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы температура: –5 °C-тан +40 °C-ге дейін
- Салыстырмалы ылғалдық: 50 %
- Қорғау дәрежесі: IP20
- Ластану класы: 3
- Электрлік соққыдан қорғану: Саусақпен ұстамауға болатын
- Теңіз деңгейінен жоғары максимальды биіктігі: 2000 м
Физикалық параметрлері:
- Таза өлшемдері: 44,50 × 91,30 × 94,90 мм
- Таза салмағы: 0,24 кг
- Қуат шығыны: 6,00 Вт
Тарту моменттері:
- Негізгі кабельдер: 1,7 Нм
- Басқару схемасының кабельдері: 1,2 Нм
Монтаждау талаптары:
- Тік бағыттағы максимальды ауытқу: 5°
- Көлденең жазықтықта максимальды ауытқу: 5°
Орау: 1 шт., 60 шт.
| EAN коды | 9004840796308 |
|---|---|
| Таза ені | 44,50 мм |
| Таза биіктігі | 94,90 мм |
| Таза тереңдігі | 91,30 мм |
| Таза салмағы | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 Вт |
| Ең төмен айналасындағы температура | -5°C |
| Ең жоғарғы айналасындағы температура | 40°C |
| Өлшем | 0 |
| Ток ауқымы | 0,63-1,0 А |
| Түрі | Қозғалтқыш қорғау выключатері |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 230/240 В, 400/415 В, 440 В, 500 В, 690 В |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Номиналды импульстік төлеген кернеу [Uimp] | 8000 В |
| Номиналды оқшау кернеуі [Ui] | 690 В |
| Реттелетін ток ауқымы | 0,63 - 1 А |
| AC-3 кезінде шығарудың номиналды тогы | 1 А |
| Қысқа тұйықтау расцепителінің орнатылған мәні | 13 А |
| Стандарт | IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 |
| Шығаруын класы | Class 10A |
| Полюс | 3 |
| Негізгі контактінің механикалық төлеген қабілеті (операция циклі) | 100000 |
| Құрамдық контактінің механикалық төлеген қабілеті (цикл) | 100000 |
| AC-3 кезінде сағатына ауыстырудың максимальды жиілігі | 30 |
| Перегрузка шығарудың дизайны | Жылулық |
| Салыстырмалы ылғалдық | 50% |
| Электрлік соққыдан қорғау | Саусақ-өтпік |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Қосу түрі | Тағдырлау клеммасы |
| Негізгі контактілер үшін кабельдің диаметрі | 8,8 мм² |
| Тарту моменті [негізгі кабель] | 1,7 Нм |
| Тарту моменті [басқару схемасының кабельдері] | 1,2 Нм |
| Монтаждау позициясы ең үлкен тік ауытқу | 5° |
| Монтаждау позициясы ең үлкен көлденең ауытқу | 5° |
| Ең үлкен биіктік | 2000 м |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Негізгі контактілар | 3 есіктілік контакт |
| Қосымша құрамдық контактілар | 1 есіктілік контакт + 1 ашықтатын контакт |
| Монтаждау | U-түріндегі шина |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Қозғалтқыш қорғау автоматы 0.43-1А/3 BE2 (JPG, 278 KB)
- Фото 2: Қозғалтқыш қорғау автоматы 0.43-1А/3 BE2 (JPG, 279 KB)
- Фото 3: Қозғалтқыш қорғау автоматы 0.43-1А/3 BE2 (JPG, 361 KB)
- Фото 4: Қозғалтқыш қорғау автоматы 0.43-1А/3 BE2 (JPG, 345 KB)
- Фото 5: Қозғалтқыш қорғау автоматы 0.43-1А/3 BE2 (JPG, 384 KB)
- Фото 6: Қозғалтқыш қорғау автоматы 0.43-1А/3 BE2 (JPG, 284 KB)
- Фото 7: Қозғалтқыш қорғау автоматы 0.43-1А/3 BE2 (JPG, 398 KB)
- Фото 8: Қозғалтқыш қорғау автоматы 0.43-1А/3 BE2 (JPG, 412 KB)
- Фото 9: Қозғалтқыш қорғау автоматы 0.43-1А/3 BE2 (JPG, 438 KB)