
1 / 9
1 / 9
Электрқозғалтқыш қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE2
Артикул: BE200250--
15 430 ₸
Қоймада бар
Электрқозғалтқыш қорғау автоматы асинхронды электрқозғалтқыштарды басқару және қорғау үшін ұйғарылған. Құрылғы 1,6–2,5 А диапазонында ашу үшін термиялық сыпыршыны және 33,50 А орнату мәнінің электромагниттік қысқа сайындыру сыпыршысы бар.
Негізгі техникалық сипаттамалары:
- Номиналды сұрыпталған кернеу: 230/240 В, 400/415 В, 440 В, 500 В, 690 В
- Номиналды жиілігі: 50/60 Гц
- Реттелінетін ағым диапазоны: 1,6–2,5 А
- Полюстер саны: 3
- Босату класы: Class 10A (10×Iр ағымында 10–13 с ыздыру уақыты)
- Номиналды импульстік төзімді кернеу (Uimp): 8000 В
- Номиналды оқшау кернеуі (Ui): 690 В
Контактілар және коммутациялық қабілеттілік:
- Негізгі контактілар: 3 жабатын контакт (3NO)
- Көмекші контактілар: 1 жабатын + 1 ашатын контакт (1NO+1NC)
- Механикалық төзімділік: 100 000 цикл (негізгі және көмекші контактілар)
- AC-3 кезінде максималды коммутация жиілігі: 30 сағатына
- Қуат шығыны: 6,00 Вт
Қосылу және монтаж:
- Қосылу түрі: Ағындағы клемма
- Негізгі кабельдер сечениі: 8,8 мм² дейін
- Негізгі кабельдің сығу моменті: 1,7 Нм
- Басқару сызығы кабельдерінің сығу моменті: 1,2 Нм
- Монтаж түрі: U-тәрізді шина
- Тік ауытқудың максимумы: 5°
- Көлденең жазықтықта максималды ауытқу: 5°
Пайдалану шарттары:
- Температуралық диапазон: –5…+40 °C
- Салыстырмалы ылғалдылығы: 50%
- Қорғау дәрежесі: IP20 (прямое қолдан қорғау — Finger-proof)
- Ластану дәрежесі: 3 (өндіріс ортасы)
- Теңіз деңгейінен жоғарылау максимумы: 2000 м
Сәйкестік стандарттары:
IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 44,50 мм
- Биіктігі: 94,90 мм
- Тереңдігі: 91,30 мм
- Таза салмағы: 0,29 кг
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840796322
| EAN-коды | 9004840796322 |
|---|---|
| Ені нетто | 44,50 мм |
| Биіктігі нетто | 94,90 мм |
| Тереңдігі нетто | 91,30 мм |
| Салмағы нетто | 0,29 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 Вт |
| Мин. қоршеген ортаның температурасы | -5°C |
| Макс. қоршеген ортаның температурасы | 40°C |
| Өлшем | 0 |
| Ағым диапазоны | 1,6-2,5 А |
| Түрі | Электрқозғалтқыш қорғау бөлшегі |
| Номиналды сұрыпталған кернеу | 230/240 В, 400/415 В, 440 В, 500 В, 690 В |
| Номиналды жиілігі | 50/60 Гц |
| Номиналды импульстік төзімді кернеу [Uimp] | 8000 В |
| Номиналды оқшау кернеуі [Ui] | 690 В |
| Реттелінетін ағым диапазоны | 1,6–2,5 А |
| AC-3 кезінде босату номиналды ағымы | 2,50 А |
| Қысқа сайындыру сыпыршысының орнату мәні | 33,50 А |
| Стандарт | IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 |
| Босату класы | Class 10A |
| Полюс | 3 |
| Механикалық төзімділік негізгі контакты (Пайдалану циклі) | 100000 |
| Механикалық төзімділік көмекші контакты (цикл) | 100000 |
| AC-3 кезінде сағатына максималды коммутация жиілігі | 30 |
| Ашу қимасының конструкциясы | Термиялық |
| Салыстырмалы ылғалдылығы | 50% |
| Электр соққысына қарсы қорғау | Саусағымен қорғалған |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Қосылу түрі | Ағындағы клемма |
| Кабель қосылу үшін негізгі контактілар диаметрі | 8,8 мм² |
| Сығу моменті [негізгі кабель] | 1,7 Нм |
| Сығу моменті [басқару сызығы кабельдері] | 1,2 Нм |
| Монтаж позициясы макс. тік ауытқу | 5° |
| Монтаж позициясы макс. көлденең жазықтықта ауытқу | 5° |
| Макс. биіктік | 2000 м |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Негізгі контактілар | 3 жабатын контакт |
| Қосымша көмекші контактілар | 1 жабатын контакт + 1 ашатын контакт |
| Монтаж | U-тәрізді шина |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Электрқозғалтқыш қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE2 (JPG, 281 KB)
- Фото 2: Электрқозғалтқыш қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE2 (JPG, 280 KB)
- Фото 3: Электрқозғалтқыш қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE2 (JPG, 368 KB)
- Фото 4: Электрқозғалтқыш қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE2 (JPG, 335 KB)
- Фото 5: Электрқозғалтқыш қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE2 (JPG, 381 KB)
- Фото 6: Электрқозғалтқыш қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE2 (JPG, 297 KB)
- Фото 7: Электрқозғалтқыш қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE2 (JPG, 450 KB)
- Фото 8: Электрқозғалтқыш қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE2 (JPG, 408 KB)
- Фото 9: Электрқозғалтқыш қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE2 (JPG, 424 KB)