
1 / 9
1 / 9
Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4А/3 BE2
Артикул: BE200400--
15 430 ₸
Қоймада бар
Қозғалтқыш қорғау автоматы асинхронды электрқозғалтқыштарды перегрузбуының және құсқа тұйықтау құбылығынан қорғау үшін арналған. Құрылғы орнатылған ток мәндерінің асуы кезінде сызықты сенімді түрде ажыратады.
Техникалық сипаттамалары:
- Ток реттеу ауқымы: 2,5 - 4,0А
- Номиналды ұзақ істейтін кернеу: 230/240В, 400/415В, 440В, 500В, 690В
- Номиналды жиілігі: 50/60 Гц
- Номиналды изоляция кернеуі [Ui]: 690В
- Номиналды импульстық төзім кернеуі [Uimp]: 8000В
- AC-3 кезінде ажыратқышты ажыратудың тогы: 4А
- Құсқа құрушы ажыратқышының орнату мәні: 51А
- Полюс саны: 3
- Перегруз ажыратқышының түрі: Биметалл (жылулық)
- Ажыратудың класы: 10A
- Қорғану дәрежесі: IP20
- Электр соққысынан қорғану: Сұлбау түсінігінен қорғану
Контактілар және түтіндеу:
- Негіздегі контактілар: 3 қосатын контакт
- Көмекші контактілар: 1 қосатын + 1 ажыратушы контакт
- Негіздегі контактілердің механикалық ескірусі: 100 000 операция
- Көмекші контактілердің механикалық ескірусі: 100 000 цикл
- AC-3 кезінде максималды түтіндеу жиілігі: 30 операция/сағат
Орнатау және қосылу:
- Қосылу түрі: Резьба клеммасы
- Негіздегі контактілердің құрамасы: 8,8 мм²
- Негіздегі кабельдің тарту моменті: 1,7 Нм
- Басқару сызығының кабельдерінің тарту моменті: 1,2 Нм
- Орнату әдісі: U-тәрізді шина (динейка)
- Вертикаль бойынша орнату кезінде рұқсат етілген ауытқу: ±5°
- Горизонталь жазықтығындағы рұқсат етілген ауытқу: ±5°
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы температура: -5°С-тан +40°С-қа дейін
- Салыстырмалы ылғалдылық: 50%
- Максималды орнату биіктігі: 2000 м
- Ластану дәрежесі: 3
- Пайдаланылатын қуат: 6,0 Вт
Стандарттарға сәйкестігі:
Құрылғы IEC EN 60947-2 және IEC EN 60947-4-1 талаптарына сәйкес келеді.
Габариттері және массасы:
- Ені: 44,5 мм
- Биіктігі: 94,9 мм
- Тереңдігі: 91,3 мм
- Таза массасы: 0,29 кг
Өндіруші: Schrack
Орау: 1 шт. немесе 60 шт.
| EAN-коды | 9004840796339 |
|---|---|
| Ені нетто | 44,50мм |
| Биіктігі нетто | 94,90мм |
| Тереңдігі нетто | 91,30мм |
| Таза массасы | 0,29кг |
| Қуат шығыны | 6,00W |
| Айналасындағы ең төмен температурасы | -5°C |
| Айналасындағы ең жоғары температурасы | 40°C |
| Өлшемі | 0 |
| Ток ауқымы | 2,5-4,0A |
| Түрі | Қозғалтқыш қорғау ажыратқышы |
| Номиналды ұзақ істейтін кернеуі | 230/240V, 400/415V, 440V, 500V, 690V |
| Номиналды жиілігі | 50/60Hz |
| Номиналды импульстық төзім кернеуі [Uimp] | 8000V |
| Номиналды изоляция кернеуі [Ui] | 690V |
| Реттелген ток ауқымы | 2,5 - 4A |
| AC-3 кезінде ажыратудың номиналды тогы | 4A |
| Құсқа құрушы ажыратқышының орнату мәні | 51A |
| Стандарты | IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 |
| Ажыратудың класы | Class 10A |
| Полюс | 3 |
| Негіздегі контактінің механикалық төзімі (операция циклы) | 100000 |
| Көмекші контактінің механикалық төзімі (цикл) | 100000 |
| AC-3 кезінде сағатына максималды түтіндеу жиілігі | 30 |
| Перегруз ажыратқышының конструкциясы | Жылулық |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 50% |
| Электр соққысынан қорғану | Сұлбау түсінігінен қорғану |
| Қорғану дәрежесі | IP20 |
| Қосылу түрі | Резьба клеммасы |
| Негіздегі контактілер үшін кабель құрамасы диаметрі | 8,8mm² |
| Тарту моменті [негіздегі кабель] | 1,7Nm |
| Тарту моменті [басқару сызығының кабельдері] | 1,2Nm |
| Орнату позициясының вертикаль бағытындағы ең жоғары ауытқуы | 5° |
| Орнату позициясының горизонталь жазықтығындағы ең жоғары ауытқуы | 5° |
| Макс. биіктігі | 2000м |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Негіздегі контактілер | 3 қосатын контакт |
| Қосымша көмекші контактілер | 1 қосатын контакт + 1 ажыратушы контакт |
| Орнату | U-тәрізді шина |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4А/3 BE2 (JPG, 280 KB)
- Фото 2: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4А/3 BE2 (JPG, 280 KB)
- Фото 3: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4А/3 BE2 (JPG, 368 KB)
- Фото 4: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4А/3 BE2 (JPG, 335 KB)
- Фото 5: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4А/3 BE2 (JPG, 357 KB)
- Фото 6: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4А/3 BE2 (JPG, 287 KB)
- Фото 7: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4А/3 BE2 (JPG, 453 KB)
- Фото 8: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4А/3 BE2 (JPG, 414 KB)
- Фото 9: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4А/3 BE2 (JPG, 431 KB)