
1 / 9
1 / 9
Қозғалтқыш қорғау автоматы 6-10/3 BE2
Артикул: BE201000--
15 430 ₸
Қоймада бар
Қозғалтқыш қорғау автоматы 6-10/3 BE2 — үш полюсты қозғалтқыш қорғау ажыратқышы, реттелінетін ағым диапазоны 6-10A. Асинхронды қозғалтқыштарды перегрузкадан және қысқа схемалан өндіктіге қарсы қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды жұмыс кернеулері: 230/240V, 400/415V, 440V, 500V, 690V
- Номиналды жиілігі: 50/60Hz
- Полюстіктің саны: 3 полюс
- Ағым реттеу диапазоны: 6-10A
- AC-3 кезінде номиналды ағым: 10A
- Қысқа схемалану ағымы: 138A
- Босату сыныбы: Class 10A
- Номиналды оқшау кернеуі [Ui]: 690V
- Номиналды импульсты төзе алатын кернеуі [Uimp]: 8000V
Құрылымдық ерекшеліктері:
- Перегруз босатқышының түрі: Термикалық
- Негізгі контактілар: 3 жапатын контакт
- Ынамдарлаушы контактілар: 1 жапатын + 1 ашатын контакт
- Механикалық ұзақ ғұмыры: 100000 операция (негізгі және ынамдарлаушы контактілар)
- AC-3 кезінде ең жоғары ауыстыру жиілігі: сағатына 30 рет
- Қорғау дәрежесі: IP20
- Электрлік соққыдан қорғау: Саусақ ұстегендіктен қорғау (Finger-proof)
Техникалық параметрлері:
- Қуат шығыны: 6,0W
- Қосылу түрі:�винт клемма
- Кабель қимасы: 8,8mm²
- Негізгі кабельдің затяжка моменті: 1,7Nm
- Басқару схемасының кабельдерінің затяжка моменті: 1,2Nm
- Орнату: U-тәрізді шина
- Тік бағытта ең үлкен ауытқуы: 5°
- Көлденең жазықтықта ең үлкен ауытқуы: 5°
Пайдалану шарттары:
- Аймақ температурасы: -5°C-тан +40°C-қа дейін
- Салыстырмалы ылғалдылығы: 50% дейін
- Теңіз деңгейінің үстінен ең үлкен биіктігі: 2000м
- Ластану дәрежесі: 3
Сәйкестік стандарттары: IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1
Өлшемдері және массасы:
- Ені: 44,50мм
- Биіктігі: 94,90мм
- Тереңдігі: 91,30мм
- Таза массасы: 0,29кг
Өндіруші: Schrack
Комплектация: 1 дана, қорап 60 дана.
| EAN-коды | 9004840796353 |
|---|---|
| Ені нетто | 44,50мм |
| Биіктігі нетто | 94,90мм |
| Тереңдігі нетто | 91,30мм |
| Салмағы нетто | 0,29кг |
| Қуат шығыны | 6,00W |
| Ең төмен аймақ температурасы | -5°C |
| Ең жоғары аймақ температурасы | 40°C |
| Өлшемі | 0 |
| Ағым диапазоны | 6,0-10,0A |
| Түрі | Қозғалтқыш қорғау ажыратқышы |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 230/240V, 400/415V, 440V, 500V, 690V |
| Номиналды жиілігі | 50/60Hz |
| Номиналды импульсты төзе алатын кернеуі [Uimp] | 8000V |
| Номиналды оқшау кернеуі [Ui] | 690V |
| Реттеліністі ағым диапазоны | 6 - 10A |
| AC-3 кезінде номиналды ток | 10A |
| Қысқа схемалану босатқышының орнатылған мәні | 138A |
| Стандарты | IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 |
| Босату сыныбы | Class 10A |
| Полюсі | 3 |
| Механикалық төзімді негізгі контакт (операциялық цикл) | 100000 |
| Механикалық төзімді ынамдарлаушы контакт (цикл) | 100000 |
| AC-3 кезінде сағатына ең жоғары ауыстыру жиілігі | 30 |
| Перегруз босатқышының құрылымы | Термикалық |
| Салыстырмалы ылғалдылығы | 50% |
| Электрлік соққыдан қорғау | Саусақ ұстегендіктен қорғау |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Қосылу түрі | �螺纹клемма |
| Кабельдерді қосу үшін негізгі контактілердің диаметрі | 8,8mm² |
| Затяжка моменті [негізгі кабель] | 1,7Nm |
| Затяжка моменті [басқару схемасының кабельдері] | 1,2Nm |
| Орнату позициясы ең үлкен вертикалді ауытқуы | 5° |
| Орнату позициясы ең үлкен көлденең жазықтықтағы ауытқуы | 5° |
| Ең үлкен биіктігі | 2000м |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Негізгі контактілар | 3 жапатын контакт |
| Қосымша ынамдарлаушы контактілар | 1 жапатын контакт + 1 ашатын контакт |
| Орнату | U-тәрізді шина |
| Өндіруші | Schrack |
| Қорап | 1 дана, 60 дана |
- Фото 1: Қозғалтқыш қорғау автоматы 6-10/3 BE2 (JPG, 278 KB)
- Фото 2: Қозғалтқыш қорғау автоматы 6-10/3 BE2 (JPG, 284 KB)
- Фото 3: Қозғалтқыш қорғау автоматы 6-10/3 BE2 (JPG, 375 KB)
- Фото 4: Қозғалтқыш қорғау автоматы 6-10/3 BE2 (JPG, 344 KB)
- Фото 5: Қозғалтқыш қорғау автоматы 6-10/3 BE2 (JPG, 362 KB)
- Фото 6: Қозғалтқыш қорғау автоматы 6-10/3 BE2 (JPG, 436 KB)
- Фото 7: Қозғалтқыш қорғау автоматы 6-10/3 BE2 (JPG, 398 KB)
- Фото 8: Қозғалтқыш қорғау автоматы 6-10/3 BE2 (JPG, 409 KB)
- Фото 9: Қозғалтқыш қорғау автоматы 6-10/3 BE2 (JPG, 284 KB)