
Қозғалтқыш қорғау автоматы 25-32A/3 BE2
Артикул: BE213200--
46 470 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқыш қорғау автоматы номиналды 400/415В немесе 660/690В үш фазалы желіге арналған. Құрылғы асинхронды электр қозғалтқыштарын перегрузкалық және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін ұйғарылған.
Негізгі техникалық сипаттамалары:
- Ток реттеу диапазоны: 23-32A (номиналды ток 25-32A)
- Номиналды кернеу: 400/415V, 660/690V
- Номиналды жиілігі: 50-60 Hz
- Полюстер саны: 3
- Перегрузка ысқылығы түрі: Температуралық
- Қысқа тұйықталу кезінде ынамдауы аққ: 448A
- Ысқылық сыныбы: Class 10A
- Номиналды импульстық төлеген кернеуі (Uimp): 8000V
- Номиналды оқшау кернеуі (Ui): 690V
Контактылар және байланыс:
- Негізгі контактылар: 3 жабатын контакт
- Көмекші контактылар: 1 жабатын + 1 ашатын контакт
- Қосылу түрі: Ағынды клеммалар
- Кабель өндіктігінің аудандығы: 25 mm² дейін
- Негізгі кабель сығу момені: 6 Nm
- Орнату: DIN-реляге (U-түрлі шина)
Сенімділік және ұзақтығы:
- Негізгі контактыларының механикалық төлеген: 100 000 операция
- Көмекші контактыларының механикалық төлеген: 100 000 операция
- Максималды коммутация жиілігі (AC-3): 30 рет/сағ
- Қуат шығыны: 22 W
Пайдалану жағдайлары:
- Температура диапазоны: -5°C ден +40°C ға дейін
- Салыстырмалы ылғалдығы: 50%
- Қорғау деңгейі: IP20 (саусақтың қосылуына қарсы қорғау)
- Ластану деңгейі: 3
- Максималды орнату биіктігі: 2000 м
- Орнату кезінде рұқсат берілген еңіс: Тігінен және көлденең 5°
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 63,60 мм
- Биіктігі: 118,40 мм
- Тереңдігі: 119,50 мм
- Таза салмағы: 0,93 кг
Сәйкестік стандарттары: IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1
Өндіруші: Schrack
| EAN коды | 9004840499711 |
|---|---|
| Ені нетто | 63,60 мм |
| Биіктігі нетто | 118,40 мм |
| Тереңдігі нетто | 119,50 мм |
| Салмағы нетто | 0,93 кг |
| Қуат шығыны | 22,00 W |
| Ең төмен ортасының температурасы | -5°C |
| Ең жоғары ортасының температурасы | 40°C |
| Өлшемі | 1 |
| Ток диапазоны | 25,0-32,0 A |
| Түрі | Қозғалтқыш қорғау ысқылығы |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400/415 V, 660/690 V |
| Номиналды жиілігі | 50-60 Hz |
| Номиналды импульстық төлеген кернеуі (Uimp) | 8000 V |
| Номиналды оқшау кернеуі (Ui) | 690 V |
| Реттеле алатын ток диапазоны | 23-32 A |
| AC-3 кезінде ысқылықтың номиналды тока | 32 A |
| Қысқа тұйықталу ысқылығының орнату мәні | 448 A |
| Стандарты | IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 |
| Ысқылық сыныбы | Class 10A |
| Полюсі | 3 |
| Механикалық төлеген негізгі контакты (операция циклі) | 100000 |
| Механикалық төлеген көмекші контакты (цикл) | 100000 |
| AC-3 кезіндегі сағатына ең көп коммутация жиілігі | 30 |
| Перегрузка ысқылығының дизайны | Температуралық |
| Салыстырмалы ылғалдығы | 50% |
| Электр соққысына қарсы қорғау | Саусақ қорғалған |
| Қорғау деңгейі | IP20 |
| Қосылу түрі | Ағынды клемма |
| Кабель қосылу үшін негізгі контактылар диаметрі | 25 мм² |
| Сығу момені (негізгі кабель) | 6 Nm |
| Орнату орны ең көп тік ауытқу | 5° |
| Орнату орны ең көп көлденең жазықтықта ауытқу | 5° |
| Ең көп биіктігі | 2000 м |
| Ластану деңгейі | 3 |
| Негізгі контактылар | 3 жабатын контакт |
| Қосымша көмекші контактылар | 1 жабатын контакт + 1 ашатын контакт |
| Орнату | U-түрлі шина |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 12 шт. |