
Қозғалтқыш қорғау автоматы 48-65A/3 BE2
Артикул: BE216500--
46 470 ₸
Тапсырыспен
Үш фазалық желілер үшін ток ауыстыру диапазоны реттелетін қозғалтқыш қорғау автоматы 48–65 A. Асинхронды қозғалтқыштарды перегрузистен және қысқа тұтқаулардан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды кернеу: 400/415 V, 660/690 V
- Номиналды жиілік: 50–60 Hz
- Полюстердің саны: 3
- Реттелетін ток диапазоны: 48–65 A
- Өндіктердің номиналды тогы (AC-3): 65 A
- Қысқа тұтқау тогы: 910 A-та орнатылған
- Номиналды импульстық төзімді кернеу: 8000 V
- Номиналды оқшау кернеуі: 690 V
- Өндік класы: Class 10A
- Перегруз өндіктің конструкциясы: термикалық
Техникалық сипаттамалары:
- Қорғау дәрежесі: IP20 (саусақпен ұстағаннан қорғау)
- Негізгі контактілердің механикалық тіндігі: 100 000 циклы
- Қосымша контактілердің механикалық тіндігі: 100 000 циклы
- Максимальды коммутация жиілігі (AC-3): 30 операция/сағат
- Негізгі контактілер: 3 замыканың
- Қосымша контактілер: 1 замыканың + 1 ашыланың
- Қосу түрі: резьбалық клеммалар
- Кабель сечениесі: 25 mm²-ға дейін
- Негізгі кабельдің сыйытылу моменті: 6 Nm
- Орнату тәсілі: U-тәрізді шинасына
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы温度: –5…+40 °C
- Салыстырмалы ылғалдылық: 50 %
- Теңіз деңгейінен жоғарыға максимум биіктік: 2000 м
- Ластану дәрежесі: 3
- Орнату кезінде рұқсат етілген ауытқу: ±5° (тік және көлденең)
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 63,60 мм
- Биіктігі: 118,40 мм
- Тереңдігі: 119,50 мм
- Таза салмағы: 0,93 кг
- Қуат шығыны: 22 W
Стандарттары: IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1
Өндіруші: Schrack
EAN коды: 9004840876024
| EAN коды | 9004840876024 |
|---|---|
| Ені нетто | 63,60 мм |
| Биіктігі нетто | 118,40 мм |
| Тереңдігі нетто | 119,50 мм |
| Салмағы нетто | 0,93 кг |
| Қуат шығыны | 22,00 W |
| Айналасындағы қызметінің минималды температурасы | -5°C |
| Айналасындағы қызметінің максималды температурасы | 40°C |
| Өлшемі | 1 |
| Ток диапазоны | 48,0-65,0 A |
| Түрі | Қозғалтқыш қорғау ажыратқышы |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400/415 V, 660/690 V |
| Номиналды жиілік | 50 - 60 Hz |
| Номиналды импульстық төзімді кернеу [Uimp] | 8000 V |
| Номиналды оқшау кернеуі [Ui] | 690 V |
| Реттелетін ток диапазоны | 48-65 A |
| AC-3 бойынша өндіктің номиналды тогы | 65 A |
| Қысқа замыкау өндіктің орнату мәні | 910 A |
| Стандарты | IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 |
| Өндік класы | Class 10A |
| Полюсі | 3 |
| Негізгі контактісінің механикалық төзімі (операция циклы) | 100000 |
| Қосымша контактісінің механикалық төзімі (цикл) | 100000 |
| AC-3 бойынша сағатына максималды коммутация жиілігі | 30 |
| Перегруз өндіктің дизайны | Термикалық |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 50% |
| Электрлік соққыдан қорғау | Саусақ өндігі |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Қосу түрі | Резьбалық клемма |
| Негізгі контактілік кабельдің диаметрі | 25 мм² |
| Сыйытылу моменті [негізгі кабель] | 6 Nm |
| Орнату позициясы максималды вертикаль ауытқуы | 5° |
| Орнату позициясы максималды көлденең ауытқуы | 5° |
| Максималды биіктік | 2000 м |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Негізгі контактілер | 3 замыканың контакт |
| Қосымша вспомогательты контактілер | 1 замыканың контакт + 1 ашыланың контакт |
| Орнату | U-тәрізді шина |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 дана, 12 дана |