
Қозғалтқыш қорғау автоматы 1,6-2,5А/3 BE5
Артикул: BE502500--
26 160 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқыш қорғау автоматы электр қозғалтқыштарын ашамасы және қысқа тұйықтау токтарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы орнатылған ток шегінен асып кеткен кезде схеманы сенімді өндіруді қамтамасыз етеді.
Негіздіг сипаттамалары:
- Ток сұрыптау ауқымы: 1,6–2,5 А
- Есептелген коммутациялық қабілеті: 100 кА
- Қуат шығыны: 6 Вт
- Өлшемі: BE5 (бір полюсті модульды пішім)
- Таза өлшемдер: 45 × 93 × 76 мм
- Салмағы: 0,30 кг
- Температура диапазоны: –25°C-тен +55°C-ке дейін
- Өндіруші: Schrack
Автомат электрлік шкафтарындағы DIN-рельсінің үстінде және тарату панельдерінде монтажы ядау. Селективті қорғау оны көп сатылы қорғау жүйесінде пайдалануға мүмкіндік береді. Ашамасы және қысқа тұйықтау қорғау тетігінің екі есесі жабдықтың максималды қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
Комплектация: орау тапсырысына байланысты 1 дана немесе 70 дана болатын орау.
| EAN коды | 9004840256208 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 93,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 76,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,30 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 Вт |
| Ең төмен айналасындағы температура | –25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | +55°C |
| Ток диапазоны | 1,6–2,5 А |
| Қысқа тұйықтау құрылымының есептелген қуаты | 100 кА |
| Түрі | Қозғалтқыш қорғау ажыратқышы |
| Өлшемі | BE5 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 70 дана |