
Қозғалтқыш құрылғысының 6.3-10A/3 BE5 қорғау автоматы
Артикул: BE510000--
30 260 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқыш құрылғысының қорғау автоматы асинхронды электрқозғалтқыштарды ашық ток күйінде және қысқа тұйықтау ағынына қарсы құрылып жасалған. Құрылғы белгіленген токты асыра түсуге қарсы сенімді коммутация және өтінші сындыруын қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды токтың диапазоны: 6,3-10A
- Қысқа тұйықтау мощностасының есептелген мәні: 100 kA
- Қуат шығыны: 6,00 W
- Орнату өлшемі: BE5 (DIN-рельсі үшін)
- Габарит өлшемдері: 45 × 93 × 76 мм
- Салмағы: 0,30 кг
Пайдалану шарттары:
- Температура диапазоны: -25°C дан +55°C дейін
Кұрылғы стандартты DIN-рельспен үйлесімді және бөлу қалқандарында және басқару шкафтарында орнатуға арналған. Schrack өндіргіші өндіктік пайдалану шарттарында жоғары сапалық пен сенімділікті кепілдіктеп отыр.
| EAN-коды | 9004840256239 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 93,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 76,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,30 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 55°C |
| Ток диапазоны | 6,3-10A |
| Қысқа тұйықтау мощностасының есептелген мәні | 100 kA |
| Түрі | Қозғалтқыш құрылғысының қорғау өтінші сындырғышы |
| Өлшемі | BE5 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 70 шт. |