
1 / 5
1 / 5
Қабырғаға орнатылатын экран, 1-қатар, 12 модуль, есіксіз, IP30
Артикул: BK003521--
14 770 ₸
Тапсырыспен
Бір қатарлы қабырғаға орнатылатын 12 модульді экран таратқыш жабдықтарын және қорғау аппаратын сыртқы орнатуға арналған.
Негізгі параметрлер:
- Сыйымдылығы: 1 қатар, 12 модульдік орын (TE)
- Қорғау дәрежесі: IP40
- Орындалуы: Сыртқы орнату, пластиктік есіксіз
- Материалы: Галогенсіз (Halogen-free)
- Түсі: RAL 9003 (сигналдық ақ)
Өлшемдері және массасы:
- Ені: 310 мм
- Биіктігі: 251 мм
- Тереңдігі: 96 мм
- Таза салмағы: 1,12 кг
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: −25 дан +40 °C дейін
- Қалыпты жағдайда қуат шығыны: 22 W
Басқа сипаттамалары:
- Өндіруші: Schrack
- Орау: 1 дана немесе 5 дана поддонда
- EAN коды: 9004840970241
Экран төмен ылғалдылық және шашыранды ғана болатын бөлмелерде ашық орналастыруға қолданылады. Есіксіз ашық конструкция модульдік аппаратты орнату, ығындау және техникалық қызмет көрсетуді оңай жүргізуге мүмкіндік береді.
| EAN коды | 9004840970241 |
|---|---|
| Ені (таза) | 310,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 251,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 96,00 мм |
| Таза салмағы | 1,12 кг |
| Қуат шығыны | 22,00 W |
| Ең төмен ортасының температурасы | -25 °C |
| Ең жоғары ортасының температурасы | 40 °C |
| Орындалуы | Сыртқы орнату, есіксіз |
| Қатарлар | 1 |
| TE саны | 12 |
| Қорғау дәрежесі | IP40 |
| Түсі | RAL 9003 (Signalweiß) |
| Өндіруші | Schrack |
| Галогенсіз | Иә |
| Орау | 1 дана, 5 дана |
- Фото 1: Қабырғаға орнатылатын экран, 1-қатар, 12 модуль, есіксіз, IP30 (JPG, 1.3 MB)
- Фото 2: Қабырғаға орнатылатын экран, 1-қатар, 12 модуль, есіксіз, IP30 (JPG, 722 KB)
- Фото 3: Қабырғаға орнатылатын экран, 1-қатар, 12 модуль, есіксіз, IP30 (JPG, 1.1 MB)
- Фото 4: Қабырғаға орнатылатын экран, 1-қатар, 12 модуль, есіксіз, IP30 (JPG, 1.2 MB)
- Фото 5: Қабырғаға орнатылатын экран, 1-қатар, 12 модуль, есіксіз, IP30 (JPG, 1.4 MB)