
1 / 2
1 / 2
BK003501 дверцасы -- BK003521 үшін ламинат болат құрылымынан, 1-қатар
Артикул: BK003501--
8 530 ₸
Тапсырыспен
BK003501 дверцасы ламинат болат құрылымынан жасалған BK003521 бөлімдік шкафы үшін бір деңгейлі орындалуы.
Техникалық сипаттамалары:
- Материал: ламинат болат
- Өлшемдері (Б×Е×Т): 224 × 283 × 12 мм
- Таза салмағы: 0,52 кг
- Түсі: RAL 9010 (ақ)
- Стандарт: галогенсіз (Halogen-free)
- Өндіруші: Schrack
- EAN: 9004840970289
Назначения:
BK003521 серисының өндіктен ілінген бөлімдік шкафтарын толтыру үшін арналған. Дверцасы коммутациялық жабдықты және басқару құрылғыларын сыртқы әсерлерінен және кездейсоқ тиіндіктен қорғайды.
Жеткізу нұсқалары:
- 1 дана орамасы
- 5 дана орамасы
| EAN-коды | 9004840970289 |
|---|---|
| Ені тарап | 283,00 мм |
| Биіктігі тарап | 224,00 мм |
| Тереңдігі тарап | 12,00 мм |
| Таза салмағы | 0,52 кг |
| Орындалуы | Аксессуарлар |
| Түсі | RAL 9010 |
| Өндіруші | Schrack |
| Материал - Дверца | Ламинат болат |
| Halogen-free | Иә |
| Орамасы | 1 дана, 5 дана |