
1 / 4
1 / 4
Қабырғаға құрылмалы KVM щиті, 3 қатар, 36+6 мод, металл есік
Артикул: BK071003--
81 480 ₸
Қоймада бар
Қабырғаға құрылмалы электр тарату щиті. Корпусы таза металл пәтерінің құрылымына ие, ақ түсінде (RAL 9016) боялған.
Негізгі параметрлері:
- Құрамы: 3 қатар, 36 модуль + 6 резервтік модуль
- Өлшемдері (ВхШхГ): 589 × 359 × 95 мм
- Қорғау деңгейі: IP30
- Массасы: 4,2 кг
- Орындалуы: массивті қабырғаға құрылмалы
- Есіктің материалы: нүлбеген болат парағы
Қолдану: щит тұрмыстық және сауда ғимараттарындағы электр сызықтарының тарату және қорғау үшін пайдаланылады. Құрылмалы монтаж корпусының қабырға ішіндегі компактты орналасуын қамтамасыз етеді. Модульды конструкция щитті жобалау талаптарына сәйкес қажетті автоматты қорғау және басқа электромонтаждау бұйымдарымен толықтауға мүмкіндік береді.
| EAN-код | 9004840142471 |
|---|---|
| Ширина нетто | 359,00мм |
| Высота нетто | 589,00мм |
| Глубина нетто | 95,00мм |
| Вес нетто | 4,20кг |
| Потеря мощности | -48,00W |
| Исполнение | Скрытый монтаж, с дверцей |
| Ряды | 3 |
| TE в серии | 12+2 |
| Степень защиты | IP30 |
| Цвет | белый |
| Производитель | Schrack |
| Монтаж | Встроенный |
| Материал - Дверь | Листовая сталь |
| Упаковка | 1 шт. |
- Фото 1: Қабырғаға құрылмалы KVM щиті, 3 қатар, 36+6 мод, металл есік (JPG, 3.2 MB)
- Фото 2: Қабырғаға құрылмалы KVM щиті, 3 қатар, 36+6 мод, металл есік (JPG, 2.2 MB)
- Фото 3: Қабырғаға құрылмалы KVM щиті, 3 қатар, 36+6 мод, металл есік (JPG, 1.9 MB)
- Фото 4: Қабырғаға құрылмалы KVM щиті, 3 қатар, 36+6 мод, металл есік (JPG, 6.6 MB)