
Құрылымына орнатылатын қоршеген щит, 3 қатар, 36 модуль, түсіндік есік
Артикул: BK080003--
21 810 ₸
Қоймада бар
Құрылымына орнатылатын тарату щиті 36 модульге (3 қатар × 12 модуль) Schrack өндіруі, қабырға ойсындысына жасырын монтажға арналған.
Конструктивтік параметрлері:
- Габаритті өлшемдері (В×Ш×Т): 480 × 282 × 106 мм
- Салмағы: 1,79 кг
- Монтажы: құрылымына орнатылатын (жасырын)
- Есік: құрамасының көзбен бақыланысы үшін түсіндік пластик
Қорғану және қауіпсіздік:
- Қорғау дәрежесі: IP40 (тікелей контакт және шашырау суы қорғанысы)
- Материал: галогенсіз (Halogen-free)
- Түсі: ақ
Пайдалану шарттары:
- Температура ауқымы: −25 ден +60 °C-ге дейін
- Жылытудан ресурс шығыны: −32 W
Техникалық ақпарат:
- Модульді сыйымдылығы: 36 DIN-модуль TE стандартына сәйкес (қатар сайын 12)
- EAN: 9004840466782
- Жеткізу: 1 дана немесе 5 данадан тұратын орамалап
Щит модульді аппараттарын (автоматты ажыратқыштарды, дифференциалды құрылғыларды, бір фазалы және үш фазалы есептегіштерді) тұрмыстық және коммерциялық нысандарда орналастыру және қорғаудың ықшам және көркемге сәйкес монтажы қажеттілігі бар кезінде арналған.
| EAN-коды | 9004840466782 |
|---|---|
| Ені нетто | 282,00 мм |
| Биіктігі нетто | 480,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 106,00 мм |
| Салмақ нетто | 1,79 кг |
| Ресурс шығыны | -32,00 W |
| Ортаның ең төмен температурасы | -25°C |
| Ортаның ең жоғары температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Жасырын монтаж, есігі бар |
| Қатарлар | 3 |
| TE серисіндегі | 12 |
| Қорғау дәрежесі | IP40 |
| Түсі | ақ |
| Өндіруші | Schrack |
| Монтаж | Құрылымына орнатылатын |
| Материал - Есік | Пластик, түсіндік |
| Галогенсіз | Иә |
| Орамалау | 1 дана, 5 дана |