
Енгізілген қалқа, 1 қатар, 8 модульі, ақ есік
Артикул: BK080050--
11 130 ₸
Тапсырыспен
Енгізілген модульді қалқа бір қатарлы конфигурациясында қабырғаға жасырын орнатуға арналған. TE ені бойынша 8 модульді орналастырудың үшін құрастырылған (стандартты DIN 35 мм шина).
Негізгі сипаттамалары:
- Орындалуы: жасырын монтаж қорғау есігімен
- Қорғау дәрежесі: IP40 — суының тура түсуінен және шаңнан қорғау
- Габаритті өлшемдері: 210 × 230 × 100 мм (Е × В × Т)
- Массасы: 0,68 кг
- Температура диапазоны: −25°C-тан +60°C-қа дейін
- Есік түсі: RAL 9010 (таза ақ)
- Есік материалы: пластмасса
- Галогенсіз: иә
- Өндіруші: Schrack
Техникалық деректер:
Ожидау режимінде қуат шығыны −13 W құрайды. Қалқа қабырғалық конструкцияларға орнатуға және одан кейін пластик есігімен жабуға арналған.
Қолдану аймағы: тіңбұлақты және үш фазалы тізбектерді бөлу және ығысырту тұрғын және сауда объектілерінде.
Орау: 1 дана немесе 5 данадан өндіктерінде қол жетімді.
| EAN-коды | 9004840521306 |
|---|---|
| Ені нетто | 210,00 мм |
| Биіктігі нетто | 230,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 100,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,68 кг |
| Қуат шығыны | −13,00 W |
| Қоршеген ортаның мин. температурасы | −25°C |
| Қоршеген ортаның макс. температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Жасырын монтаж, есігімен |
| Қатарлар | 1 |
| Серияда TE | 8 |
| Қорғау дәрежесі | IP40 |
| Түсі | RAL 9010 (таза ақ) |
| Өндіруші | Schrack |
| Монтаж | Енгізілген |
| Материал - Есік | Пластмасса |
| Галогенсіз | Иә |
| Орау | 1 дана, 5 дана |