
1 / 5
1 / 5
Құлпы коробкасы, 2 қатарлы, 24+4 модульдер, кірпіш үшін, қабырға
Артикул: BK0850022A
10 190 ₸
Қоймада бар
Құлпы коробкасы электрлік тарату құрылғыларын кірпіш және тас қабырғаларға құфай орнату үшін арналған. Коробка галогенсіз пластмассадан жасалған және модульдік құрал-жабдықтарының сенімді бекітілуін және қорғалуын қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Модульдердің саны: 24+4 (екі қатарлы конфигурация)
- Өлшемдері: ені 324 мм × биіктігі 415 мм × тереңдігі 87 мм
- Салмағы: 0,75 кг
- Қорғау класы: IP 2
- Температура ауқымы: -25…+60°C
- Орындалуы: құфай орнату, іске түспейтін есіксіз
- Материалы: пластмасса, галогенсіз (Halogen-free)
- Орнату: кірпіш және тас қабырғаларға
- Өндіруші: Schrack
| EAN-коды | 9004840508024 |
|---|---|
| Ені нетто | 324,00 мм |
| Биіктігі нетто | 415,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 87,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,75 кг |
| Ең төменгі орта температурасы | -25°C |
| Ең жоғарғы орта температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Құфай орнату, іске түспейтін есіксіз |
| Қатарлары | 2 |
| Серидегі TE | 12 |
| Қорғау класы | 2 |
| Өндіруші | Schrack |
| Материалы | Пластмасса |
| Галогенсіз | Иә |
| Орау | 1 шт. |
- Фото 1: Құлпы коробкасы, 2 қатарлы, 24+4 модульдер, кірпіш үшін, қабырға (JPG, 2.7 MB)
- Фото 2: Құлпы коробкасы, 2 қатарлы, 24+4 модульдер, кірпіш үшін, қабырға (JPG, 1.7 MB)
- Фото 3: Құлпы коробкасы, 2 қатарлы, 24+4 модульдер, кірпіш үшін, қабырға (JPG, 1.6 MB)
- Фото 4: Құлпы коробкасы, 2 қатарлы, 24+4 модульдер, кірпіш үшін, қабырға (JPG, 2.7 MB)
- Фото 5: Құлпы коробкасы, 2 қатарлы, 24+4 модульдер, кірпіш үшін, қабырға (JPG, 2.6 MB)