
1 / 5
1 / 5
Қалқа ящик, 4-қатарлы, 48+8 модульдер, кірпіш немесе тас қабырғасына арналған
Артикул: BK0850042A
19 090 ₸
Қоймада бар
Қалқа ящик кірпіш немесе тас қабырғасына құрауықсыз орнатуға арналған. Құрылыс кезінде қабырғаның құрылымына ендіктірген соң, модульдік құрал-жабдықтарын орнатуға арналған.
Негіздік сипаттамалары:
- Сыйымдылығы: 4 қатар, 48+8 модульдер (серияда TE 12)
- Орындалуы: Құрауықсыз орнату, есіксіз
- Өлшемдері (Е×Ү×Т): 324 × 688 × 87 мм
- Салмағы: 0,50 кг
- Материалы: Галогенсіз пластмасса (Halogen-free)
- Қорғау класы: 2 (тікелей тосындыдан қорғау)
- Температура диапазоны: -25°C ден +60°C қа дейін
- Өндіруші: Schrack (Австрия)
Қолданылуы:
Ящик тұрғын ғимараттар және қоғамдық ғимараттарда құрылымсалынған монтажсызорнатпен бөлу қалқалары жобалау кезінде аралық бөлік ретінде қолданылады. ПУЭ талаптарына сай автоматты ажыратқыштар, УЗОД және басқа модульдік аппараттарды ыңғайлы орналастыруға қол жеткіздеді.
Комплект: 1 дана, қабырғалар орнатылатын кезінде құрылыс құрылымына ендіруге ыңғайлы.
| EAN-коды | 9004840508093 |
|---|---|
| Ені нетто | 324,00 мм |
| Биіктігі нетто | 688,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 87,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,50 кг |
| Қоршеген ортасының минимум температурасы | -25°C |
| Қоршеген ортасының максимум температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Құрауықсыз орнату, есіксіз |
| Қатарлар | 4 |
| TE серияда | 12 |
| Қорғау класы | 2 |
| Өндіруші | Schrack |
| Материалы | Пластмасса |
| Галогенсіз | Иә |
| Орналасуы | 1 дана |
- Фото 1: Қалқа ящик, 4-қатарлы, 48+8 модульдер, кірпіш немесе тас қабырғасына арналған (JPG, 2.0 MB)
- Фото 2: Қалқа ящик, 4-қатарлы, 48+8 модульдер, кірпіш немесе тас қабырғасына арналған (JPG, 1.2 MB)
- Фото 3: Қалқа ящик, 4-қатарлы, 48+8 модульдер, кірпіш немесе тас қабырғасына арналған (JPG, 1.2 MB)
- Фото 4: Қалқа ящик, 4-қатарлы, 48+8 модульдер, кірпіш немесе тас қабырғасына арналған (JPG, 2.1 MB)
- Фото 5: Қалқа ящик, 4-қатарлы, 48+8 модульдер, кірпіш немесе тас қабырғасына арналған (JPG, 2.6 MB)