
1 / 2
1 / 2
Құрылымдағы щит, IT-құралдарына арналған, 36 модуль, ГКЛ
Артикул: BK085743--
57 430 ₸
Қоймада бар
Құрылылмадағы щит қабырға полостысына орнатуға арналған IT-құралдарын қоршағанды қорғау үшін ойластырылған. Корпусы гипстасы қараншыларынан және металл есіктен жасалған, құралдарының сенімді қорғанасын қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалар:
- Модульдердің саны: 36 TE (үш қатарлы конструкция, бір қатарында 12 модуль)
- Қорғану дәрежесі: IP30 — 2,5 мм-ден артық диаметрі бар қатты заттардың түсуінен қорғау
- Қорғану класы: 2 (екі есе оқшау)
- Соққы орынсыздығы: IK08 — 5 Дж энергиялы механикалық әсерге төзімділік
- Есіктің материалы: құрамдық болат
- Орындалуы: қуыс қабырға, құрылмалы монтаж есіктің бар
- Түсі: RAL 9003 (сигнал ақ түсі)
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 346 мм
- Биіктігі: 592 мм
- Тереңдігі: 87 мм
- Таза салмағы: 2,50 кг
Пайдалану шарттары:
- Айналайын ауа температурасының ауқымы: -25°C-тан +60°C-қа дейін
- Қуат шығыны: -50 W
- Галогенсіз компоненттері жоқ (Halogen-free)
Өндіргіші: Schrack
Монтаж: құрылымалық, қуыс қабырғаға
Орауы: 1 дана
| EAN-коды | 9004840977745 |
|---|---|
| Ені нетто | 346,00 мм |
| Биіктігі нетто | 592,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 87,00 мм |
| Салмағы нетто | 2,50 кг |
| Қуат шығыны | -50,00 W |
| Ең төмен айналайын ауа температурасы | -25°C |
| Ең жоғары айналайын ауа температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Құрылмалы монтаж үшін қуыс қабырға, есіктері бар |
| Қатарлар | 3 |
| TE сериясында | 12 |
| Қорғану дәрежесі | IP30 |
| Қорғану класы | 2 |
| Соққы орынсыздығы | IK08 |
| Түсі | RAL 9003 (сигнал ақ түсі) |
| Өндіргіші | Schrack |
| Монтаж | Құрылмалық |
| Материал - Есік | Құрамдық болат |
| Галогенсіз | Иә |
| Орауы | 1 дана |