
Автоматты ажыратқыш DC ME B2/1, 10kA
Артикул: BM014102ME
Автоматические выключатели Постоянного тока
11 580 ₸
Тапсырыспен
Schrack өндірушінің BMS0-DC сериясының бір полюсті тұрақты ток автоматты ажыратқышы, 1000 В дейінгі тұрақты ток сызығының қорғау үшін арналған. Құрылғы B сипаттамасы (номиналды ажыратылуы ток 3-5 In) есебінен номиналды ток 2A асса, сенімді ажыратулықты қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 2A
- Номиналды ажыратылу кернеуі: 1000 В тұрақты ток дейін
- Ажыратылу қабілеті: 10 кА
- Іске қосылу сипаттамасы: B
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C дан +75°C дейін
- Қуат шығыны: 1,40 W
Өлшемдері және ұйымдастырылуы:
- Ені: 17,80 мм (1 модульдік орын)
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,12 кг
Құрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді. Стандартты DIN-рейкасына ұйымдастыру үшін арналған. 12 немесе 120 дана құрамында ұсынылады.
| EAN-коды | 9004840592597 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 1,40 W |
| Ең төмен ортаның температурасы | -40°C |
| Ең жоғары ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | Тұрақты ток автоматты ажыратқышы ME |
| Сериясы | BMS0-DC |
| Орындалуы | Тұрақты ток ажыратқышы ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндірушісі | Schrack |
| Сырлау | 12 дана, 120 дана |