
Тұрақты ток автоматты ажыратқышы DC ME B20/1, 10kA
Артикул: BM014120ME
Автоматические выключатели Постоянного тока
5 945 ₸
Тапсырыспен
Тұрақты ток автоматты ажыратқышы ME B20/1 125 В-қа дейінгі тұрақты ток схемаларын қорғау үшін арналған. Номиналды тоғы 20 А және ажыратқыш қабілеті 10 кА болатын бір полюсті аппарат перегрузка және қысқа тұйықтау ағындарының эсесінен сенімді қорғаутарнасын қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 20 А
- Кернеу: тұрақты ток (DC)
- Ажыратқыш қабілеті: 10 кА
- Сөндіктеу сипаттамасы: B (3-5 In кезінде сөндіктеу)
- Полюстер саны: 1
- Түрі: BMS0-DC сериясының тұрақты ток автоматты ажыратқышы
- Қуат шығыны: 2,70 W
- Жұмыс температурасы: -40°C ден +75°C-қа дейін
- Қорғау дәрежесі: IP20
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 17,80 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмақ: 0,12 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
| EAN-коды | 9004840628418 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Таза салмақ | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 2,70 W |
| Ең төмен айналық температура | -40°C |
| Ең жоғары айналық температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 20 А |
| Түрі | Тұрақты ток автоматты ажыратқышы ME |
| Сериясы | BMS0-DC |
| Орындалуы | Тұрақты ток автоматы ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |