
Автоматты өшіргіш DC C10/1, 10kA
Артикул: BM015110--
Автоматические выключатели Постоянного тока
8 915 ₸
Қоймада бар
Schrack компаниясының BMS0-DC сериясының бір полюсті тұрақты ток автоматты өшіргіші, номиналды ток 10A және ең жоғары ажырату қабілеті 10kA болатын DC-тізбектерін қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Қорғау түрі: C сипаттамасы (сыра қисығы)
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тен +75°C-ге дейін
- Қуат шығыны: 2,10W
- Орнату: DIN-рельсіне бір полюсті модуль, ені 17,80мм
- Габаритті өлшемдер: 17,80 × 83,00 × 74,90мм
- Массасы: 0,12кг
Стандарттар және сәйкестік:
Өшіргіш келесі талаптарға сәйкес әзірленген және сынақтан өтті:
- EN 60898-1:2019 (Асыра ток қорғау үшін автоматты өшіргіштер)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (Төмен вольттік ажырату аппараты және басқару механизмдері)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018 (Электр және электрондық жабдықтағы қауіпті заттар)
Орау: 1, 12 немесе 120 дана өлшемінде қол жетімді.
| EAN-коды | 9004840398571 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмақ (нетто) | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 2,10W |
| Орталық ортаның ең төмен температурасы | -40°C |
| Орталық ортаның ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттама | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 10A |
| Түрі | Тұрақты ток автоматты өшіргіші |
| Сериясы | BMS0-DC |
| Орындалуы | Тұрақты ток автоматты өшіргіші |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 120 дана |