
Постояндыток автоматты ажыратқышы DC C4/2, 10kA
Артикул: BM015204--
Автоматические выключатели Постоянного тока
23 850 ₸
Қоймада бар
BMS0-DC сериясының постоянды ток автоматты ажыратқышы 48V дейінгі постоянды ток сағасының қорғауына арналған. Екі полюстік құрылғы номиналды ток 4A асысында сенімді өшіруді қамтамасыз етеді және C сипаттамасы (номиналды токтың 5-10 еселі кезінде лезде өшу) болғандықтан ынамды істейді.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 4A
- Коммутациялық қабілеті: 10 kA
- Полюстарының саны: 2
- Қорғау түрі: C сипаттамасы
- Жұмыс кернеуі: DC (постоянды ток)
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C дан +75°C дейін
- Өндіктеген қуаты: 2,40W
Габаритты өлшемдері:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,24 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Кұрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес пайдаланылған.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 дана., 6 дана., 60 дана.
| EAN-коды | 9004840533378 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 2,40 W |
| Міндетті орталық температурасы | -40°C |
| Ең жоғарғы орталық температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюстер саны | 2 |
| Номиналды ток | 4 A |
| Түрі | Постоянды ток автоматты ажыратқышы |
| Сериясы | BMS0-DC |
| Орындалуы | Постоянды ток автоматы |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана., 6 дана., 60 дана. |