
Автоматты ажыратқыш DC C10/2, 10kA
Артикул: BM015210--
Автоматические выключатели Постоянного тока
17 840 ₸
Қоймада бар
Schrack өндіргіші BMS0-DC сериясының тұрақты тоқ автоматты ажыратқышы тұрақты тоқ сызығын перегрузкалар мен қысқа замыканулардан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 10A
- Полюстер саны: 2
- Номиналды өндіктен шығару құрылымдамасы: 10 kA
- Ажытпалану сипаттамасы: C (орташа пайдалану ток ағындарына арналған)
- Кернеу: тұрақты ток (DC)
- Қуат шығыны: 4,20W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -40°C дан +75°C ге дейін
- Габариттік өлшемдері: ені 35,60мм × биіктігі 83,00мм × тереңігі 74,90мм
- Таза салмағы: 0,24 кг
Стандарттар мен нормалар:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Қол жетімді орау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-код | 9004840398670 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңігі нетто | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 4,20W |
| Айналасындағы ортаның ең төмен температурасы | -40°C |
| Айналасындағы ортаның ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 2 |
| Номиналды ток | 10A |
| Түрі | Тұрақты тоқ автоматты ажыратқышы |
| Сериясы | BMS0-DC |
| Орындалуы | Тұрақты тоқ автоматы |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |