BMS0 сериясының бір полюсті автоматты ажыратқышы, номиналды тогы 2A және коммутациялық қабілеті 10кА. Құрылғы электр тізбегін перегрузкалардан және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Іс-әрекет сипаттамасы: C
- Номиналды ток: 2A
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Орындалуы: AC-MCB (бір полюсті модульды ауыспалы ток ажыратқышы)
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 1,40W
- Габаритты өлшемдері: 17,80мм (ені) × 83,00мм (биіктігі) × 74,90мм (тереңдігі)
- Салмағы: 0,12кг
Стандарттарға сәйкестігі:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
| EAN-код | 9004840391695 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 1,40W |
| Айналасының минимум температурасы | -40°C |
| Айналасының максимум температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 1 |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
