BMS0 сериялы бір полюсты автоматты сөндіргіш, номиналы 4A, коммутациялық қабілеті 10кА. Ауыспалы ток желілерінде электр сыбайластарын перегрузкаларынан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 4A
- Полюстар саны: 1
- Коммутациялық қабілеті: 10кА
- Ашу сипаттамасы: C (орташа стартты токтары бар сыбайластар үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток үшін автоматты сөндіргіш)
- Түрі: BMS0
- Қызмет істеу температура диапазоны: -40°C дан +75°C қа дейін
Конструктивтік өлшемдері:
- Ені: 17,80мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Массасы: 0,12кг
- Номиналды токта қуат шығыны: 1,40W
Нормативтік талаптары: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіргіші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
| EAN-коды | 9004840391725 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 1,40W |
| Ең төменгі айналадағы температура | -40°C |
| Ең жоғарғы айналадағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 4A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
