BM C13/1 автоматты ажыратқышы ауыспалы ток жүйелерінде электр сызықтарын перегрузкадан және қысқа тұйнектемелерден қорғау үшін ұйғарлған. Модульдік бір полюсті аппарат, сипаттамасы C түрінің ажыруы, номиналды ток 13 A және коммутациялық сыйымдылығы 10 кА үшін есептелген.
Негізгі параметрлері:
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток үшін модульдік автоматты ажыратқыш)
- Номиналды кернеу: EN 60898-1 және EN 60947-2 стандарттарына сәйкес
- Істеу температурасының ауқымы: -40°C ден +75°C дейін
- Номиналды ток кезінде enerқиялық шығын: 2,50 Вт
- Габаритті өлшемдері: ені 17,80 мм, биіктігі 83,00 мм, тереңдігі 74,90 мм
- Салмағы: 0,12 кг
C типінің сипаттамасы қысқа тұйнектеме тогын (5...10) In ауқымында ажырауды қамтамасыз етеді, бұл ажыратқышты электромагниттік жүктемелер және трансформаторлармен сызықтарды қорғауға орайластырады.
Өндіргені: Schrack Elektro (Австрия). EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 нормаларына сәйкес.
| EAN коды | 9004840391749 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12 кг |
| Enerқиялық шығын | 2,50 Вт |
| Ең төменгі ортасының температурасы | -40°C |
| Ең жоғары ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 13 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық сыйымдылығы | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
