Автоматты ажыратқыш BM C32/1 10кА — құрамдас бірполюстік аппарат болып табылады, ағымдық қорғаудың өтпелі құрылыс щиттеріне DIN-төлігінде орнатылады.
Негіздеме сипаттамалары:
- Номиналды ток: 32A
- Ажыратқыш сипаттамасы: C (ықшамды пуск ағымдарының сызаты үшін)
- Коммутациялық қабілеті: 10кА
- Полюс саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток автоматты ажыратқышы)
- Істеу температурасының диапазоны: -40°C дан +75°C-ге дейін
- Қуат шығыны: 3,70W
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 17,80мм (1 модуль)
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,12кг
Сәйкестік стандарттары:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack Elektro
EAN-коды: 9004840391787
Ажыратқыш ауыспалы ток электрлік сызалары бойынша төлеу және қысқа схема ағымдарынан қорғау үшін арналған, 230/400В электроснабжу жүйелерінде қолданылады. Тұрмыстық, коммерциялық және өндіріс нысандарында орындалады.
| EAN-коды | 9004840391787 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 3,70W |
| Өндіріс ортасының ең төмен температурасы | -40°C |
| Өндіріс ортасының ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 1 |
| Номиналды ток | 32A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
