BM ME C2/2 10кА автоматты ажыратқышы айнымалы ток электр тұйықтарын перегрузкадан және қысқа схемадан қорғау үшін арналған.
Негіздегі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 2A
- Іске қосу сипаттамасы: C (қалыпты стартялау тогы бар өндіністер үшін)
- Полюстар саны: 2
- Коммутация қабілеттілігі: 10кА
- Аппараттың түрі: BMS0-ME (DIN-рельс үшін модульды ажыратқышы)
- Орындалуы: AC-MCB-ME (айнымалы ток үшін миниатюрлі автоматты ажыратқышы)
Техникалық параметрлері:
- Қуат шығыны: 2,80W
- Жұмыс температура диапазоны: -40°C-тен +75°C-ке дейін
- Өлшемдері (ені × биіктігі × тереңдігі): 35,60 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,24 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқышы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сай келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 60 дана.
| EAN коды | 9004840591255 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 2,80W |
| Ортасының ең төменгі температурасы | -40°C |
| Ортасының ең жоғарғы температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутация қабілеттілігі | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 6 дана, 60 дана |
