Екі полюсті автоматты ажыратқыш BMS0 сериясы номиналды ток 4A және коммутациялық қабілеті 10кА болады. Ауыспалы ток электр тізбегінің перегрузкалар мен қысқа тұйықталулардан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Іске қосылу сипаттамасы: C (орта бастапқы токтары бар тізбегілер үшін)
- Орындалу түрі: AC-MCB (ауыспалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
- Полюстер саны: 2
- Номиналды кернеу: EN 60898-1:2019 бойынша
- Тұтынылған қуат: 2,90W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: -40°C ден +75°C ке дейін
- Габаритті өлшемдер: ені 35,60 мм, биіктігі 83,00 мм, тереңдігі 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,24кг
- DIN-рельске орнатуға арналған модульдік құрылым
Стандарттарға сәйкестік: EN 60898-1:2019 (тұрмыстық және ұқсас ажыратқыштар), EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 (төмен вольтты аппаратура), EN 63000:2018 (қауіпті заттар)
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау нұсқалары: бірлік түрінде, 6 шт. ішінде, 60 шт. ішінде
| EAN-коды | 9004840391848 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 2,90W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 4A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалу | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
