BMS0 сериялық модульдық автоматты ажыратқыш электр сызықтарын перегреулемелер мен қысқа тұйындау токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 2A
- Іске қосу сипаттамасы: C (орташа пуск токтары бар сызықтар үшін)
- Коммутациялық қабілеттілік: 10kA
- Полюс саны: 3
- Орындалуы: AC-MCB-ME (айнымалы ток желісіне арналған модульдық ажыратқыш)
Техникалық сипаттамалар:
- Құрылғының түрі: BMS0-ME
- Қуат шығыны: 4,10W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тен +75°C-ге дейін
- Габаритті өлшемдер: ені 53,40мм × биіктігі 83,00мм × тереңдігі 74,90мм
- Салмағы: 0,32кг
Стандарттарға сәйкестілік:
Ажыратқыш келесі талаптарына сәйкес:
- EN 60898-1:2019 (Үй және ұқсас орындарды қорғау үшін автоматты ажыратқыштар)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (Төмен вольттағы аппаратура)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018 (Электротехникалық өнімдегі қауіпті заттар)
Орау: 4 және 40 дана блоктарында жеткізіледі.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
EAN коды: 9004840591286
| EAN коды | 9004840591286 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,32кг |
| Қуат шығыны | 4,10W |
| Ортасының мин. температурасы | -40°C |
| Ортасының макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 4 шт., 40 шт. |
